>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zerkam sobie na meczyk Austria Wiedeń vs Admira. Akurat jest przerwa. Wynik ht 0-1, a w pierwszych 45 min. mogło paść ze 6 goli ???? Poziom skuteczności jak czasami na Antypodach. Wobec tego tylko za garść centów po kursie 1,55 pobieram over 2,5 ✅w tym spotkaniu.
PS Co tam się wyrabiało. Admira 3 razy wybijała piłkę ze swojej bramki, bramkarz &quot;odbijał&quot; z linii, Austria nie lepsza, raz z linii, raz piłka obok słupka, raz bramkarz ratował im d..ę. Takie cyrki, oba zespoły bardzo młodzieżowym składem i to jest m. in. powód takich akcji.
edit. Szybko poszło 67 min. a już 2-2. Wyrabiają normę chłopaki ponad miarę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
pamietajcie o dzisiejszej promocji na Real, darmowa kasa, u mnie na buku za zwyciestwo krolewskich 2.40 (sick!)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jakość gry Lecha to jest dosłownie koszmar. Już pomijam wyniki, ale ta zgraja nie ma kompletnie pomysłu jak rozegrać piłkę. Biegają bez celu, przyjęcia nie ma a jak się uda to nie ma do kogo podać bo albo drugi dopiero dobiega albo nie rozumie że trzeba się pokazać. Co drugie podanie niedokładne, dośrodkowania do nikogo, na zamknięciu też nikogo nie ma. W środku walka walka i dwa rodzaje zabawy: bilard albo konkurs kto wyżej kopnie. Zespół na eksport? Straszne
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
no i kibel Lech nie potrafi wygrać z Sandecją masakra ???? dobrze że pograłem kontry na remis na początku meczu i w czasie więc delikatnie do przodu
bylo wyplacac 50, obstawianie polskiej ligi to jak gra w totka
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
pamietajcie o dzisiejszej promocji na Real, darmowa kasa, u mnie na buku za zwyciestwo krolewskich 2.40 (sick!)
Atletico jeszcze nie przegrało. Nawet z Barcą, zobaczymy. Sam nie wiem, czy to grać. Poczekam na mecz, bo zamierzam oglądać w TV. Na lapku będzie leciało Napoli-Milan ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Atletico jeszcze nie przegrało. Nawet z Barcą, zobaczymy. Sam nie wiem, czy to grać. Poczekam na mecz, bo zamierzam oglądać w TV. Na lapku będzie leciało Napoli-Milan ????
od rana mam czucie ze dzis ta seria Atleti sie skonczy a Real musi wygrywac przy grze Blaugrany, jak sie boisz to graj x2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom