>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
chuja tam skoncza,sa tak zmeczeni juz ostatnimi dniami ze slabe Szerszenia ich polkna
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
No to SK poległo, teraz Faze - Cloud i próbuję C9 win @2,9 STS

Faze w roli zdecydowanego faworyta, ale pomijając że to CS i tu wszystko się może zdarzyć, pozytywnie zaskoczyli mnie C9 i myślę że mogą też sprawić niespodziankę, lekko spróbuję
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
C9 @3.18
C9 2-1 @6.01
Ich teren, ładnie się prezentują po tej stosunkowo świeżej zmianie, myślę że Faze nie jest aż tak dużym faworytem jak pokazują ich buki, podobnie jak w przypadku SK - różnica kursów moim zdaniem zbyt duża, warto spróbować, niemniej myślę że Faze swoją mapkę ugra którą będzie Ovp/Nuke zapewne, dlatego jeszcze dokładam dokładny wynik
 
M 272

mientosek

Użytkownik
C9 weźmie Traina na pewno, a Faze weźmie prawdopodobnie overpassa. Moim zdaniem 3 mapy są tu niemal pewne, skończy się pewnie na mirage&#39;u, gdzie szanse są dość równe jednak z przewagą dla Faze. Value na C9 jest bez wątpienia, Faze jest bardzo przeceniane przez buki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Phila,pieknie pojechała z warriors, 47 pkt w pierwszej kwarcie ????
GSW ostatnio strate 20pkt odrobili ze Spurs I jeszcze nabili handicap na koniec. W drugiej polowie rusza
GSW 2.8 bet365
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
GSW ostatnio strate 20pkt odrobili ze Spurs I jeszcze nabili handicap na koniec. W drugiej polowie rusza
GSW 2.8 bet365
Tak? A ostatnio strate 17 punktów Celtics odrobili z GSW i jeszcze nabili handicap na koniec. Co z tego? Każdy mecz jest inny, zwłaszcza w NBA nie szukałbym takich przypadków
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dobra to lecimy na nockę
Milwaukee -6,5
Portland -9,5
@2,9
ale po tak owocnym dniu musi mi w końcu coś nie siąść więc nie polecam :p
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
C9 @3.18
C9 2-1 @6.01
Ich teren, ładnie się prezentują po tej stosunkowo świeżej zmianie, myślę że Faze nie jest aż tak dużym faworytem jak pokazują ich buki, podobnie jak w przypadku SK - różnica kursów moim zdaniem zbyt duża, warto spróbować, niemniej myślę że Faze swoją mapkę ugra którą będzie Ovp/Nuke zapewne, dlatego jeszcze dokładam dokładny wynik
⛔
Faze -4,5 2mapa @1,95
Nie ta liga zupełnie, dwa światy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom