>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Grizzles +10.5 @ 1.87
Brooklyn 98:88...✅ ✅ ✅ No jak wol!
wynik 186...a linia w pre 213.. ???? ???? ???? czego chciec wiecej a ktos mi tu zarzucal jeszcze rano ze buki sie nie myla i ze sobie wymyslam..
P.S. trzeba cos szukac na ME, bo tam ladne kursy ostatnio chodza. Buki nieogarniaja, Nowa Zelandia wynik 50+ od lini, Kamerun 49, dzisiaj Hiszpania tez cos 20+ od lini. Ze juz nie wspomne o tym ze taki Czad wygrywa mecze...
Dzisiaj nie będzie grane zwycięstwo w 4 kwarcie tych którzy nie powinni jej wygrać? ;)
Typ pograny przed koncem 3ciej kwarty...;) Ach ta zlosc i szyderstwo..nie pomoglo tym razem ale nastepnym razem moze sie uda..:p
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
xenus
a oglądasz ten mecz bo ja tera załączyłem z ciekawości bo jeszcze coś sprawdzałem i nie wiem czy coś sie dzieje bo tylko statystyki widze...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Duke odpowiedzialo 7 trojkami i Duke na prowadzeniu. Mecz wart ogladania. Dalej jestem przekonania ze Floryda to ogarnie.
Floryda 53:49 do polowy....
linia w pre 161, obecnie na live 194...jak sie postaraja to 200 moze pykna...Trojki za trojkami
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Duke 87:84....⛔ ⛔ ⛔ hahaha 17 pts przewagi i przegrac ten mecz? Pogralem kontre @ 12(bylo nawet 15), ale to bardziej byl typ dla draki niz ze Floryda to przegra a jednak! Mecz 1sza klasa!! Kto ogladal to wie.
Piekna nocka i pora spac.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Brooklyn 98:88...✅ ✅ ✅ No jak wol!
wynik 186...a linia w pre 213.. ???? ???? ???? czego chciec wiecej a ktos mi tu zarzucal jeszcze rano ze buki sie nie myla i ze sobie wymyslam..
Ty tak poważnie? Idąc Twoim tokiem rozumowania to po zakończeniu każdego meczu można stwierdzić że linia była źle wystawiona jeżeli suma punktów znacząco od niej odbiega.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom