>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam serdecznie. Dzisiaj cisza z nba tutaj :/
No wasnie wpadlem a tu cisza.... Brak weny czy meczow bo nawet jeszcze nie sprawdzalem co i jak.
Wiem tylko ze z Orlando i ich seria to jak z Karolem z Miodowych lat jak go zwolnili z pracy.
Alina: Karol, a ile to postojowe ma byc?
Karol: Tydzien, miesiac, moze rok...kto to wie....
Norek: Uuuu, ja znam ten bol, tak samo mowil pradziadek Danki jak go zsylali na Syberie, a wrocil po 20 latach... ???? ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Miałem już tak nie grać ale zagrałem po pijaku i na dodatek all in ????
Ale pre Cavs - Minnesote ;) zobaczymy jak to będzie z tymi drugimi ????

Brawo Minnesota ;) ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bullsy przegrywaja nawet z Phoenix ????
@Up, all in? ???? Cos czuje ze mozna ta fraze zastapic czyms innym np
Pod Limit!
albo
Maj Stawka!
Za ile grasz?
-Pod Limit! Wtedy nie wiadomo o jaki limit chodzi, czy kieszonkowego czy u buka za to ladniej brzmi. All in juz przereklamowane tak mi sie wydaje:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
NBA za nami i pora na wylot na tourne do Azji (Chinski i Koreanski Basket) jak rowniez trzeba tez zahaczyc o super Australijska lige ????
Ktos cos? ????
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Ale ja mam szczęście do tego NHL, Vegas w ostatnich 12 meczach u siebie, tylko 2 razy overa 5,5 nie zrobił, dzisiaj zagrałem i 3 bramki :/, to samo na początku sezonu było z Toronto, grałem over i nagle 0-0 w meczu.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Kawasaki do grania spokojnie czysty win i over 1,5 jak kurs podrośnie, może handi -1,5 bo tu kurs prawie 3
Urawa pół rezerwa, grają o pietruszkie, 2 najlepszych strzelców nie gra, a Kawasaki wciąż ma nadzieje na mistrza, gramyyy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Kawasaki do grania spokojnie czysty win i over 1,5 jak kurs podrośnie, może handi -1,5 bo tu kurs prawie 3
Urawa pół rezerwa, grają o pietruszkie, 2 najlepszych strzelców nie gra, a Kawasaki wciąż ma nadzieje na mistrza, gramyyy
Znów się spóźniłem ;(
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Do majstra Ci daleko, kiepskie to i nieśmieszne.
Nie mam dostępu do starej poczty a tam wysłali nowy adres. Jakby ktoś był gotów pomóc to podam maila. Z góry dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom