>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
quattro 98

quattro

Użytkownik
Nie na to jak pograc over 217 u cavsow i juz w drugiej kwarcie jest linia 247. Mozna isc spokojnie spac. O 4 polecam over 201 w Portland
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Kiks i jak zrobiles ? zagrales w koncu Timisoara co dyskutowalismy z rana ? ostrzegalem , ze public bet zrobil sie z tego i podejrzany mecz ! ????
Zagralem lekko w triplu ;)
Jesli w Portland nie dolożą 89 oczek po przerwie to pierwsze co bede sprawdzal przy analizie to czy nie ma statusu &quot;public bet&quot; ???? dawac Lillardy co odrobie football, a o 9 dzisiaj liga australijska mmm slodko, a jutro w anglii jakie meczyki mmmmniam hah
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
wszyscy w szkole ? ????
Haha ???? 89 pkt w Portland w 2 polowie i to fuksem! Niezle... teraz czekamy na australie i powtorke finalu pucharu, nie wiem jak zakąsic to w pre, zobaczymy zaraz sklady, smierdzi mi tu remisem, albo bedzie bardzo spokojnie albo rozwscieczone Adelaide ruszy do ataku. Dlatego czekam na live, żeby sprawdzic z jakim podejsciem dzisiaj zaczną oba teamy. Szczerze - z aleague mecze fc sydney typuje mi sie najtrudniej
 
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
Haha ???? 89 pkt w Portland w 2 polowie i to fuksem! Niezle... teraz czekamy na australie i powtorke finalu pucharu, nie wiem jak zakąsic to w pre, zobaczymy zaraz sklady, smierdzi mi tu remisem, albo bedzie bardzo spokojnie albo rozwscieczone Adelaide ruszy do ataku. Dlatego czekam na live, żeby sprawdzic z jakim podejsciem dzisiaj zaczną oba teamy. Szczerze - z aleague mecze fc sydney typuje mi sie najtrudniej
To jak cos wymyslisz to daj znać.Mam wrażenie że z dnia na dzień co raz mniej tu ludzi.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Haha ???? 89 pkt w Portland w 2 polowie i to fuksem! Niezle... teraz czekamy na australie i powtorke finalu pucharu, nie wiem jak zakąsic to w pre, zobaczymy zaraz sklady, smierdzi mi tu remisem, albo bedzie bardzo spokojnie albo rozwscieczone Adelaide ruszy do ataku. Dlatego czekam na live, żeby sprawdzic z jakim podejsciem dzisiaj zaczną oba teamy. Szczerze - z aleague mecze fc sydney typuje mi sie najtrudniej
Pare słów na temat tego spotkania można przeczytać w wiadomym dziale ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom