>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun - Radnicki u19 serbia kosz
over 147.5 1.80
ruski
po 1 kw spadło na 143.5
Santiago itf kobiet
do tego Chiara Scholl 6-0 6-0 2.23...przy 3-0 w chile
na ta chwile u rosjanina kurs 2.08 na under 12.5 gema
jak Scholl sie nie bedzie litowala to szybki rowerek, jak Radnicki podgonia Zemun to kolo 1.5 - 1.6 mozna ciskać na Zemun..
Scholl 6-0 6-0 ✅
u Serbów total stoi juz na 156 więc bez stresu powinno wejść tam koło 160 się nawet może skończyć. Takie powroty to ja lubię jeszcze kilka takich i odbuduje swoją wytwórnie metaamfetaminy ;)
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
dziad tramp jak, ten to potrafi 2:0 &gt;&gt; 2:4. trzeba wbijać w dotta póki kurs przyzwoity bo buki tylko przez nazwisko liczą na trumpa. to podejście do czarnej przed chwilą na poziomie amatora albo i gorzej
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun po 1.71 u ruskich w serbskim koszu u19 pogrywam
dp tego uderzam w tym samym meczu over 161.5 po tym samym kursie.
Z Zemun to już nie ma co zbierać ale jak kto mądry śledził jak wcześcniej pisałem to pograł
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Oglądałem mecze Trumpa i grał dobrze, poza tym &quot;ktosie &quot; ciągle piszą i większośc na czerowno
Ktosie nie Ktosie, ale skoro tak piszą to mają o tym jakieś pojęcie, grał dobrze ale przestał, nie mam pojęcia jak w tym momencie zacytować swoje posty chyba za długo mnie tu nie było.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun po 1.71 u ruskich w serbskim koszu u19 pogrywam
dp tego uderzam w tym samym meczu over 161.5 po tym samym kursie.
Z Zemun to już nie ma co zbierać ale jak kto mądry śledził jak wcześcniej pisałem to pograł
✅ i ✅
Zemun - Radnicki u19 serbia kosz
over 147.5 1.80
ruski
a Wy dalej grajta te topowe sporty na overy ;)
po 1 kw spadło na 143.5
Santiago itf kobiet
do tego Chiara Scholl 6-0 6-0 2.23...przy 3-0 w chile
na ta chwile u rosjanina kurs 2.08 na under 12.5 gema
jak Scholl sie nie bedzie litowala to szybki rowerek, jak Radnicki podgonia Zemun to kolo 1.5 - 1.6 mozna ciskać na Zemun..
✅ i ✅
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Co za patologia w ruskim koszu, 3 punkty w ponad 3 minuty rzucili
I w 4 kwarcie to samo, mocno zaczęli, linia o 10 w góre skoczyła, a dalej 2-3 minuty bez trafienia. Za 3 rzuty nawet do kosza nie dolatują, takiej patologi to u kobiet nawet nie ma, jakby jakimś cudem dogrywka była, to może over nie wejść
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom