>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Może i racja, ale czemu ostatni rzut nie został zaliczony? Czas się skończył, czy co? Bo nie widziałem, ale wydawało mi się, że rzuciła jeszcze przed ostatnią sekundą.
Nie wiem mistrzu, wyłączyłem bo było już wiadome, że Holenderki mi tego nie ogarną
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Montserrat Gonzalez 1. set @ 2,00
Młoda fajnie sobie radzi, mocno bije serwisem, ale skuteczność powinna spadać, nie wiem czy wytrzyma takie tempo z bardziej doświadczoną zawodniczką
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Wygrywać trzema bramkami 3 minuty przed końcem meczu i zremisować ???? Trzeba zrobić sobie przerwę, bo już nie mam siły ????
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Wygrywać trzema bramkami 3 minuty przed końcem meczu i zremisować ???? Trzeba zrobić sobie przerwę, bo już nie mam siły ????
kobiety i wszystko jasne, ja jak widzę je w jakimkolwiek sporcie, nawet nie patrzę czy coś ciekawego do grania jest, wyjątkiem jest siatkówka i granie na undery jak faworyt wyraźny jest, do kuchni one się nadają, a nie do sportu.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ja zagram Pigossi - Gonzalez po 2.56 (2.34 u ruska) no spadlo no
Chile itf
Kruger peknie ale lepiej poczekac jak seta ugra ewentualnie bo poki co nic tam ni tykam
Ilowska/Walters beda zaraz staly po 2.50 po przegranym secie tez gram tego debla
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kruger pomagala jak mogla przy pilkach serwowanych na przewage ale Montserrat nawet nie wyciagnela dloni po bp...
Hahahaha przy 40:30 serwis dołem Montserrat, dobre XD
 
verno 617,1K

verno

Znawca - Hokej
CSGO
North v Optic
Optic win
@1.80
North gra totalną padake i już nie mają praktycznie szans na wyjście za to Optic ładnie strzela i walczą tu o wyjście z 1 miejsca.
Polecam.
⛔⛔No niestety, North wczoraj a dziś to jak niebo i ziemia.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
No i tak jak mowilem, im dalej w las tym skutecznosc Kruger powinna spadac i caly 10 gem na 2 serwisie, do tego bledy. Jak Montserrat zagra swoje to skonczy sie 7:5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom