>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Misfits - NIP: +26.5 rundy @2.05
NIP przegrywając te mapkę niemal na pewno odpadnie z turnieju, zważając na to że aż 4 drużyny mają po 6pkt, z kolei Misfits jest rzadko widoczne na lanach, zwłaszcza gdzie są drużyny również z europy. Dobrze weszli w ten turniej, myślę że spokojnie tutaj powalczą, ponadto NIP dziś z SK totalna padaka, tylko REZ coś grał, nie mogą sobie na to pozwolić ponownie, zwłaszcza ze słabszym przeciwnikiem
✅ ✅
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Misfits @2.60
Grają na overpassie, gdzie NiP w tym turnieju gra cieniznę. Zobaczymy jak będzie tym razem...
NiP zagrało słabo pistolety, na forsach grali bardzo dobrze, ale decyduje clutche przegrali ????
✅
ShahZaM jest bestią na AWP
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Może jest bestia ale to nie on był bohaterem tej rundy ????
Ale całej mapy na pewno ;) Co prawda fartownie niektóre rundy (lub też inaczej mówiąc idiotyzm NiPu), ale ugrali ????
Ale ten Jagoda pierdoli, nie da się go słuchać, może sobie przybić piątkę z kretynem Michałowiczem
Mówisz o komentatorze siatki? Wczoraj słuchałem jakiegoś to myślałem że mnie szlak trafi, wymądrzał się stary dziad cały czas i błędy wytykał zawodnikom
 
D 570

duff999

Użytkownik
Ale ten Jagoda pierdoli, nie da się go słuchać, może sobie przybić piątkę z kretynem Michałowiczem
Polecam podcasty Michała Górnego z Wojtkiem. Może Ci trochę przybliży jego postać i zmienisz zdanie.
Co do Jagody to się zgadzam ???? ????
 
verno 620,6K

verno

Znawca - Hokej
Ale całej mapy na pewno ;) Co prawda fartownie niektóre rundy (lub też inaczej mówiąc idiotyzm NiPu), ale ugrali ????
Ale też niemozna zapomnieć że w tym meczu draken był totalnym rakiem ???? jakieś pomysły na next mecze?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Mówisz o komentatorze siatki? Wczoraj słuchałem jakiegoś to myślałem że mnie szlak trafi, wymądrzał się stary dziad cały czas i błędy wytykał zawodnikom
Nie, Jagoda to piłkarski ekspert niszy na NC+, ma chyba na kogoś taśmy, dlatego zamiast go wyjebać dają mu mało wartościowe mecze.
Polecam podcasty Michała Górnego z Wojtkiem. Może Ci trochę przybliży jego postać i zmienisz zdanie.
Co do Jagody to się zgadzam ???? ????
Polecam posłuchać jego komentarza na NC+. Uśmiercanie rodziny zawodników, mylenie stanów, ogólnie słychać, że z geografią to typ ma problemy, przeinaczanie statystyk które ma na ekranie, zagłuszanie wywiadów w trakcie meczu. Do tego nie przyjmuje krytyki do wiadomości, widać, że ma ogromne ego, a ogólnie chuja wie i z marszu skomentowałbym to lepiej. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Chciałem pograć Optic ale po takiej padace jaką pokazali to w @1.45 nie mam zamiaru się pchać.
North - NiP w zależności od mapy, bo dziś North zagrało spoko, a NiP no zresztą sam widziałeś ????
Mecz SK do odpuszczenia całkowicie ;)
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Spece od NBA. Warto dziś coś w stronę Hornets, biorąc pod uwagę osłabienia Golden State ?
wg mnie nie warto, zalezy tez po jakim kursie procz Currego to s;abe te oslabienia, ostatnio juz pokazali jak sie zepna co potrafia zrobic z rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 570

duff999

Użytkownik
Słucham często na C+ i wiem co potrafi wyczyniać, ale mimo wszystko w Polsce jest tam jakąś ikoną jeśli chodzi o komentowanie NBA. Ma wiedzę, ale kiepski(nawet bardzo) warsztat. Druga sprawa jest taka, że powinien dać komentować ten sport komuś młodemu, ale to tak jak mówisz ego nie pozwala...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom