>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Hmmm,dziwne jest to o czym piszesz,przeciesz w 80% przypadków jak pierwsza overova to druga under i tak na zmianę. Po pierwszek mocno overovej gra sie under do przerwy,przy underovej,gra sie over.
No tak, ale ja w trakcie pierwszej kwarty stawiałem, przed drugą kwartą, linia na połowe była 89,5, ja miałem 83,5, więc przy sporym underze by weszło, ale 26 punktów w eurolidze to dawno nie widziałem po takiej 1 kwarcie
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ale Norwezki w recznej oddaly zwyciestwo Szwedkom w 2 polowie ,/ szkoda Ziemniaka z forum , bo postawil 10000 ...
ziemniak odrobi gra z glowa, podoba mi sie jego gra ale malo mi sie podoba ze przegral. chocbys 3 dni mecz wybieral to i tak, nic nie pomoze, probuje jeszcze voodoo ale nie polecam.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
chyba nikt nie ma w tym momencie watpliwosci, ze Tomcio66 to kolega snkookerzysta z nickiem 6556 jakos tak, pewnie go pamietacie ???? Ronniego mial w avatarze. gdyby sie nie odezwal po swojemu na priv moze bym jeszcze to lyknal, zdradzilo go jednak jego zachowanie ???? ))))))

poprosze za to stowe do reputy freebety na unibeta i talony do tesco
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
chyba nikt nie ma w tym momencie watpliwosci, ze Tomcio66 to kolega snkookerzysta z nickiem 6556 jakos tak, pewnie go pamietacie ???? Ronniego mial w avatarze. gdyby sie nie odezwal po swojemu na priv moze bym jeszcze to lyknal, zdradzilo go jednak jego zachowanie ???? ))))))

poprosze za to stowe do reputy freebety na unibeta i talony do tesco
a co upodabnia Tomciomena do 6556 ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom