>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Tu moze byc wszystko ;)
Przypominam jak Rosja jechala wszystkich po 3:0 na ME tez w Polsce zreszta, a w finale ledwo wycianeli taja, ale nie wierze w powtorke z rozrywki. Alekna to taki Guardiola siatkowki i potrafi nastroic do wielkich zeczy
To pokombinuje na handicapy na Lube
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
w GF w CS:GO
polecam nieważne kto teraz wygra
Mouz, kurs pewnie będzie około 3-4 a chłopaki w mega formie.
RB Lipsk hahaha ^^ ładnie hertha ^^
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
✅ Jeden mega faworyt dzisiaj poległ. Kolejnym będzie Zenit.
Naprawde traktujesz rozgrywki kobiet w charakterze &#39;faworytow&#39; i &#39;pewniakow&#39;?
Zenit to bierze, bo jest lepszy. Akurat siatkowka to jeden z najuczciwszych sportow - Przebijesz na druga strone albo nie przebijesz. Bloki, rykoszety, faule to maly procent wzgledem pilki recznej, gdzie sedziowie moge przekantowac jak tylko chca, bo pojecie gry na czas czy faulu atak/obrona to chyba nawet nie ma wlasnej definicji i wszyscy leca na czuja.
Zenit 1.25 za kariere na forum.
Jesli nie wejdzie, mozesz smialo cytowac i ripostowac, nie odpowiem, bo zamkne konto.
Gramy:cool:
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Naprawde traktujesz rozgrywki kobiet w charakterze &#39;faworytow&#39; i &#39;pewniakow&#39;?
Zenit to bierze, bo jest lepszy. Akurat siatkowka to jeden z najuczciwszych sportow - Przebijesz na druga strone albo nie przebijesz. Bloki, rykoszety, faule to maly procent wzgledem pilki recznej, gdzie sedziowie moge przekantowac jak tylko chca, bo pojecie gry na czas czy faulu atak/obrona to chyba nawet nie ma wlasnej definicji i wszyscy leca na czuja.
Zenit 1.25 za kariere na forum.
Jesli nie wejdzie, mozesz smialo cytowac i ripostowac, nie odpowiem, bo zamkne konto.
Gramy:cool:
Ludzie co z wami jest nie tak? Czy ja kiedykolwiek napisałem że jakiś sport jest nieuczciwy? Nawet nie raz klóciłem się o to z tymi którzy uważają że tenis na poziomie Itf jest ustawiony.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wytłumaczcie mi ludzie jak można mieć przewagę 11 vs 10 przez prawie cały mecz i stracić przy tym 2 bramki z osłabioną drużyną, przecież to już słowo kompromitacja to za mało, robią z siebie prostytutki piłkarze Lipska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom