>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wytłumaczcie mi ludzie jak można mieć przewagę 11 vs 10 przez prawie cały mecz i stracić przy tym 2 bramki z osłabioną drużyną, przecież to już słowo kompromitacja to za mało, robią z siebie prostytutki piłkarze Lipska.
Red Bullowi widocznie kasy brak ????
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak długo ten Brożek jeszcze będzie na boisku, gość jest w ogóle bezproduktywny, nawet piłki przyjąć już nie potrafi.
Szykuje się 3 z rzędu porażka Wisły u siebie, mam nadzieje że po tym meczu zwolnią trenera bo ten to z nimi nic nie zrobi :p
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Lyon, faworyt na 1,3, prowadząc u siebie +13 do przerwy zmierza do koncertowego zajebania dubla. Kocham
Zebrać nie potrafią, biali skaczą im po głowach kutasy jebany
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
co rain strzela to jest niesamowite, 35 fragów Mr. Consistent, szok, przyjemność z oglądania tego gościa na serwerze ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Lyon mając pełne 24 sekund na rozegranie ostatniej akcji pałuje rzut bez wzięcia timeoutu, mimo, że czasu było wystarczająco, aby szukać dwójki, koniec końców rzut nietrafiony, ale fartownie piłka po zbiórce w ich posiadaniu. Timeout, rozrysowana zagrywka, 5 sekund na akcję, -3 i kurwa strata. To jest jakieś pierdolone nieporozumienie.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Wczorajszy dzień z AKO do przodu, więc dzisiaj kontynuacja:
Besiktas-Osmanlispor ht/ft 1/1 1,62
Juventus 1,5
AKO 2,43
Trapani 1,57
Liverpool 1,56
AKO 2,4
Steaua 1,67
Celtic 1,34
AKO 2,2
i jeden ciekawy singiel
Tolzer Lowen - Frankfurt Lowen: 2 i over 6,5 2,46
O Celticu już pisałem. Mimo, że Steaua wygrywa, zawalili mi ten zakład
Liverpool wszedł gładko, ale ... już nigdy nie ruszę niższych włoskich klas rozgrywkowych ⛔⛔⛔
Bestiktas mocno pocisnął i zgodnie z moim przeczuciem szybko, Juve podąża tam gdzie jego mijsce ✅✅✅
Ostatni hokej masakra ile tam bramek pada wygrali goście 5-3 ✅✅✅
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Teraz mapa Fnatic
2ga mapa fnatic 2.75
Rain nie zagra tak drugiej mapy.
Problem z graniem przeciwko FaZe jest taki, że rain nie musi zagrać drugiej takiej mapy, ma kolejne 3 osoby poza karriganem, które mogą to zrobić, a i karriganowi się zdarzało grać kosmos. To zawsze może być kolej GuardiaNa, olofa czy NiKo, nigdy nie wiesz ????

Ewentualnie rain może dostarczyć swoje jakieś 24-17 i to wystarczy na 16-12 czy coś w ten deseń. Fnatic to półka lub półtorej półki niżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom