>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Fajnie boston oddał prowadzenie. W ostatnich minutach spotkania :/
E: Co tam się działo pod koniec tego spotkania. Jednak win. Niestety nie widziałem tej końcówki nigdzie na streamie, ale cały czas obserwowałem na flashscorze.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Zeby przegrać końcówke z bullsami to trzeba byc niewyobrazalnymi zerami, naprawdę z +8 zrobic -9, no po prostu zera pierwsza klasa...
Utah i Phila takie końcówki, co zmroziły krew w żyłach, bo być takim nieudacznkiem to trzeba naprawdę umieć
Teraz Mavericks pokazuje co potrafi... oby przegrali.
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Zeby przegrać końcówke z bullsami to trzeba byc niewyobrazalnymi zerami, naprawdę z +8 zrobic -9, no po prostu zera pierwsza klasa...
Utah i Phila takie końcówki, co zmroziły krew w żyłach, bo być takim nieudacznkiem to trzeba naprawdę umieć
Teraz Mavericks pokazuje co potrafi... oby przegrali.
Nie wiem kto tu jest nieudacznikiem. Oni grają w najlepszej lidze świata a Ty siedzisz przed monitorem i narzekasz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
No jeśli chodzi o Pakistan i Honk Kong to na pewno nie ma co grać, ale to też zależy kto co gra i jaką ma strategię ????
Swoją drogą nie mogę już się doczekać AO czuję, że przyszłym roku to będzie żyła złota :cool:
Wiesz co. Ja przyjalem najbardziej lamerska stategie :p
Sprawdzam na Sofascore jaki byl procent stawianych zakladow na dana strone i po wpuszczonym pierwszym secie, gram na faworyta z fajnym kursem. Nie podaje tutaj tego, bo kazdy zaklad to dla mnie zagadka, a nie jakis pewny typ, ale na razie wchodzi calkiem sprawnie.
Strategia spolecznej slusznosci to nie jest dobra droga, ale kilka kroczkow czasem warto postawic w ich strone
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak tylko, że po pierwsze siedząc na prywatnym w przeglarce mogę co chwilę sobie kliknąć kto wygra ???? a po drugie czasami jest rozkład 20 do 80 np. a faworytem jest i tak ten co ma 20
SSpoleczna slusznosc to zawsze czarne i czerwone, ale znudzila mi sie ruletka
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ruletka fajna sprawa ???? Pamiętam jak w bahu x lat temu z 3,5zł zrobiłem 250pln ????
Ja pamietam jak wrocilem z imprezy i puszczalem po 200 i zrobilem z 900 na 1600, a rano nie mialem nic.
Podwojny kac mnie czegos nauczyl i teraz gram tylko pakistanski tenis :V
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom