>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Suwon Kepco @1.80
Trzy razy w tym sezonie wygrali z KB (dwa razy na wyjeździe 3-1 i u siebie 3-2). Liczę, że podtrzymają dobrą grę z tym rywalem. Forma porównywalna, ale dwie drużyny nieobliczalne. Tym razem mam nadzieję, że &quot;siła razy ramię&quot; znów pokaże miejsce w szeregu KB ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
w polowie kwarty +9 a na 3 min przed koncem +8 i jak oni to przegrali ????
Ostatnio mialem pograne dwa bety w meczu Spurs vs Mavs.
Pierwszy na oczywisty under gosci, under 96,5pkt
Drugi pod koniec drugiej kwarty kiedy przegrywali 14pkt, na win sPURS
Na cztery minuty do konca Mavs prowadzili 9 pkt, majac wlasnie 96pkt, albo 94, nie pamietam.
Spurs to wygrali, a Mavs zrobili mi tego undera. NBA:rolleyes:
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Arces, Ty sie powinienes orientowac.
Te biale gwiazki w smiesznych azjatyckich ekipach siatkarskich, to typ footbolowy, ze swietna kariera w Europie i krocie na starosc w Chinach czy byle Buszek bylby tam mega gwiazda i po prostu poziom az tak ssie, ze biora tych, ktorzy nie mieszcza sie w europejskich kadrach, a i tak roznica jest kolosalna?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Arces, Ty sie powinienes orientowac.
Te biale gwiazki w smiesznych azjatyckich ekipach siatkarskich, to typ footbolowy, ze swietna kariera w Europie i krocie na starosc w Chinach czy byle Buszek bylby tam mega gwiazda i po prostu poziom az tak ssie, ze biora tych, ktorzy nie mieszcza sie w europejskich kadrach, a i tak roznica jest kolosalna?
A znasz którąś z tych gwiazd? ???? Tam po prostu i tak robią różnicę Europejczycy, zazwyczaj jest to atakujący chociaż zdarzają się też przyjmujący. Kepco jak na razie słabe przyjęcie i w zagrywce odstają, zobaczymy jak w kolejnych partiach będzie.
P.S.
To Korea, nie Chiny ????
P.S.2
Koledzy ale Simon to był wyjątkiem ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
A znasz którąś z tych gwiazd? ???? Tam po prostu i tak robią różnicę Europejczycy, zazwyczaj jest to atakujący chociaż zdarzają się też przyjmujący. Kepco jak na razie słabe przyjęcie i w zagrywce odstają, zobaczymy jak w kolejnych partiach będzie.
P.S.
To Korea, nie Chiny ????
P.S.2
Koledzy ale Simon to był wyjątkiem ????
Nie no, kiedyś tam grały nazwiska coś mi się kojarzy. Grozer chyba np?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Czyli Paulinho nie byl pierwszym udanym powrotem zza sportowego grobu :-/
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Przejrzałem te nazwiska w Korei to rzeczywiście niebo a ziemia na przestrzeni 2-3 lat. Wtedy fajnie się oglądało jak obcokrajowcy młócili tych biednych żółtych. O ile dobrze pamiętam to tylko Samsungi w miarę ich mieli
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
ech, nie piszesz ile tylko na co :V
Pamiętasz,żeby on tu jakis typ podał, nie no ok,były tu jakieś po 1.20, ale zaraz bedzie podnieta co on nie wygrał, tylko nikt nigdy nie wie co grał.
Kurs mu spadnie ????
Kiedyś myślałem,że to godny śledzenia user,ale szybko się zorientowałem,że to gimbus,który dostał od babci na lody 20zł,ale požyczek na forum będzie udzielał ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom