>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
W momencie gdy grałem Dynamo -13,5 zablokowali mi możliwość wysłania bo Ruskie punkt zdobyły więc na 14,5 poprawiłem. Jak pech to pech.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Chciałeś 13,5 zamiast 14,5. Wniosek jest prosty. Buk ci zablokował możliwość, ale ty nie zmieniłeś zdania.
Może po prostu chciał zagrać handi na Dynamo spodziewając sie że wysoko punktowo wygrają. I wiadomo że wolał 13pkt niż 14pkt ale skoro kurs się zmienił to zmienił i wartość licząc że Dynamo pokryje. Proste
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Chciałeś 13,5 zamiast 14,5. Wniosek jest prosty. Buk ci zablokował możliwość, ale ty nie zmieniłeś zdania.
Chciałem 13,5 bo tylko taka była wystawiona. gdyby wystawił 14,5 to bym od razu grał ją a nie czekał aż spadnie do 13,5 bo taką sobie ubzdurałem. Chyba już jaśniej nie da się wytłumaczyć.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ból mam o to, że ktoś gra baby na punkty o taka kase... Ja bym się bał za 50zł postawić a uwierz, że takie zakłady jak on nie są dla mnie rewelacja
Canoas @1,82
Korzystajcie mecz za chwilę Brazylijska siatka.
Ostatni typ mój w roku 2017, nie żadna peffka, ale value ogromne.
kursy rowne, jakie value?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Value, czyli zakład, który jak sama nazwa wskazuje jest wartościowy. Value nie musi być od razu &gt;5,00. Gdyby Barcelona grała z Podbeskidziem i na ich zwycięstwo by było 1,3 to nie byłby valuebet? :p
nie - wabienie graczy , by grac Barcę ???? ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO gra do końca i za to ich uwielbiam. Nawet jak nie wygrają to szacun za doprowadzenie do dogrywki.
Na teraz gram jeszcze
Vega vs Tricked
Pride vs mans not hot
ako 2.4 LVBet
Miałem Rusków nie tykać ale stwierdziłem że zaryzykuję.
A w drugim meczu stawiam na naszych. Że względu na to że grają ze sobą już dosyć długo i coraz lepiej im idzie. A ten mix przeciwnikow mnie jakoś nie przekonuje
Ruskie z Vega Squadron szybkie 2:0 ✅ zobaczymy co dalej pokaże PRIDE, póki co wygrywają 1:0 w mapach
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ruskie z Vega Squadron szybkie 2:0 ✅ zobaczymy co dalej pokaże PRIDE, póki co wygrywają 1:0 w mapach
Czyli śmieszne AGO mnie pozbawiło AKO over 4, bo sobie cbble przegrali jak łamagi, gdzie wcześniej tą samą drużynę ograli 16-4 ????

EDIT
Żalgiris jak na razie gra dno, a i tak bardzo blisko Valencii.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czyli śmieszne AGO mnie pozbawiło AKO over 4, bo sobie cbble przegrali jak łamagi, gdzie wcześniej tą samą drużynę ograli 16-4 ????

EDIT
Żalgiris jak na razie gra dno, a i tak bardzo blisko Valencii.
Nie wiem co się stało na tym cobblu ale doświadczenie mi już powoli podpowiada, że lepiej dać czysty win faworyta po mniejszym kursie niż dokładny wynik 2:0 z większym ryzykiem. W CS wszystko się może wydarzyć, czy to na wyższym poziomie czy tutaj
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem co się stało na tym cobblu ale doświadczenie mi już powoli podpowiada, że lepiej dać czysty win faworyta po mniejszym kursie niż dokładny wynik 2:0 z większym ryzykiem. W CS wszystko się może wydarzyć, czy to na wyższym poziomie czy tutaj
Po @1.3 grać takich kasztanów? Wg mnie to jest dopiero ryzyko, już wolę to 2:0 po prawie @2 zagrać niż siedzieć do końca i liczyć, że fartem wygrają. Z AGO się udało wam, ale sami wiecie, że to był fart.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom