>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Boston 1.9
Poki co maja pecha, sporo niedokladnosci. Powinni remisowac do przerwy, a dostali kontre i jesli Porzingis sie nie przebudzi(czyt. zdobedzie jakies punkty), to powinni nabic przewage.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Boston 1.9
Poki co maja pecha, sporo niedokladnosci. Powinni remisowac do przerwy, a dostali kontre i jesli Porzingis sie nie przebudzi(czyt. zdobedzie jakies punkty), to powinni nabic przewage.
Nie gram tego ⛔
Mialem na koniec +7,5 Boston i wszystko w dupe
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Chciałem 13,5 bo tylko taka była wystawiona. gdyby wystawił 14,5 to bym od razu grał ją a nie czekał aż spadnie do 13,5 bo taką sobie ubzdurałem. Chyba już jaśniej nie da się wytłumaczyć.
Miałem podobną sytuacje na totolotku raz chciałem dać chyba +21,5 gema a linia podskoczyła w trakcie stawiania zakładu i zatwierdziło samo +23.5 ... Oczywiście mecz się skończył na 22 oczkach i przegrałem heh
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Po trochę mniejszym kursie, też idę w jego stronę.
Kirkin 4.00.
Miał wszystko by wygrać pierwszego seta, no ale cóż Nadalko zjada go doświadczeniem. Jak obserwowałem jego mecz z Lozanem to jest szansa że powalczy do końca.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Miał wszystko by wygrać pierwszego seta, no ale cóż Nadalko zjada go doświadczeniem. Jak obserwowałem jego mecz z Lozanem to jest szansa że powalczy do końca.
Ale się teraz... zdenerwowałem, czy mi się wydaje, czy Kirkin miał 3:6 w taju i dostał 8:6 xD? Szkoda, bo zagrałem za 100, chyba już jest po karpiu jednak xD.
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Ale się teraz... zdenerwowałem, czy mi się wydaje, czy Kirkin miał 3:6 w taju i dostał 8:6 xD? Szkoda, bo zagrałem za 100, chyba już jest po karpiu jednak xD.
Nie wiem bo jak zerknąłem to było 6:5 dla Turka i za chwilę 6:8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom