>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
za ile mniej wiecej mozna zagrac kupon AKO z kursem 1200 w sts? ktos sie orientuje?
Nie masz na co hajsu wydawać? Przecież trafienie AKO 100-200 to już wyczyn, który się zdarza 2-3 razy przy regularnej grze w życiu, a co dopiero 1200 ????
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Przełoży ktoś na normalny język warunki tego bonusu w Sts-ie
Nie daj się nabrać na takie bonusy. To tylko wyzyskiwanie kasy od graczy. Dzisiaj zagrasz ryzykowniej bo za darmo i pewnie przegrasz. Zwrócą Ci te 50 które i tak prędzej czy później przegrasz.
Zresztą jak można grać u tych polskich złodziejii przecież na tym się nie zarabia
Nie masz na co hajsu wydawać? Przecież trafienie AKO 100-200 to już wyczyn, który się zdarza 2-3 razy przy regularnej grze w życiu, a co dopiero 1200 ????
Ja wyższe trafiłem a w drugim wyższym zabrakło 1 zdarzenia.
Tylko te co trafiłem to musiałem im kasę oddać po roku czasu bo unieważnili i sądami straszyli.
Dlatego u nich nie gram
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Nie masz na co hajsu wydawać? Przecież trafienie AKO 100-200 to już wyczyn, który się zdarza 2-3 razy przy regularnej grze w życiu, a co dopiero 1200 ????
Wiem ale dla zabawy chce poprobowac , bo przy wygranej mam pewnosc ze wypłacą chociaz
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Wiem ale dla zabawy chce poprobowac , bo przy wygranej mam pewnosc ze wypłacą chociaz
Próbuj. Ja kiedyś jadąc pociągiem wysłałem długoterminowego wariata ponad 20 zdarzeń było. Jedno nie weszło, to ostatnie. Wtedy jeszcze w polskich bukach nie było opcji cashout
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom