>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Usa 1 tercja -1 1.80
Usa 1 tercja 1,5 1.60 jako drużyna
usa 1 tercja 1,5 1.40
Arces wygrał Boston w nhl trza było grać a nie pograłem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ice Hockey. OHL. Regular season.
1:00 Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 1 1.49
Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 1 tercja over 1,5 1.51
Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads over 4,5 1.17
Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads -1 1 1.61
1:30 Barrie Colts - Sudbury Wolves over 4,5 1.30
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ja Ci powiem jak grać, typuj inaczej niż rozum podpowiada,bo to co się wyprawia to szkoda zdrowia.
Od zawsze tak sobie mówię, ale często rozum przezwycięża serce. Chyba zostaje tylko łapanie okazji na live na granie na linię under/rzadziej over i handi. W życiu czyste winy, chyba, że jakieś zajebiste value.
Albo zostaje się do nocy, ogląda i obserwuje, albo nie gra, bo pre to ździerstwo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
wczoraj jaja w Eurolidze co wyrabia Fenerbacze szkoda słów ,panata też przegrało nic innego jak widze cska -real w finale reszta jest słaba
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ta linia na handi 5,5 w USA - Słowacja wyznaczona w stosunku do wczorajszej porażki Słowaków z Kanadą 0:6, także nie wiadomo, co o tym myśleć. Jak nie zasnę, to zobacze co się będzie działo. W przeszłości zdarzało się, że i dwie bramki Słowacy strzelali amerykanom i jakoś sromotnego lania nie dostawali. Chyba będę celował w jakieś szybkie bramki dla USA i wyższą linię na Słowaków.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No tak ja pograłem usa 1 tercja 1,5 i -1 obym trafił ,bo Canada zawalila 1 tercje
zresztą usa ma cieżki mecz jutro z Canadą i niewiem czy będzie dużo goli
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To trzymam kciuki Tomku żebyś miał coś ugrane na sylwka ????
hamilton 1 tercja 1-1 już siadło 1,5 szybciutko
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ok to jak na Nhl dlamnie ja kosza mało gram bo przegrywałem sporo ,canadyjska mnie wykiwała liga mlodzieżowa ale ohl dało zarobić ,zastanawiam się na 4 :05 viktorja rojals 4,5 1.30 i 1,5 1 tercja 1,50 chyba walne 4,5 i ide spać i jeszce bandy na 10 ruskie 1 polowe 2,5
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Oglądałeś może, bo ja akurat przełączyłem kartę, widziałeś, jak padła bramka?
Ja oglądałem, to odpowiem ;) Piłkarz gospodarzy nie wiem, co chciał zrobić, czy przelobować bramkarza, czy na wiwat zagrać, w każdym razie z połowy uderzył piłkę i wyszła poza linię końcową, bramkarz szybko wznowił, poszło podanie na skrzydło i tam potem podanie po ziemi wzdłuż pola karnego w okolicach jedenastego metra i się obrońca zagalopował i pobiegł za bardzo pod bramkę, podanie było trochę za plecy, ale gość się cofnął i takim lekkim, aczkolwiek precyzyjnym rogalem pokonał bramkarza ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom