>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomek siema jak ci poszło wygrałeś coś ,ja ostatnio po 1 błędzie a do wygrania sporo było ????
Kurde dzisiaj mam 7 tenisów oby weszło
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek siema jak ci poszło wygrałeś coś ,ja ostatnio po 1 błędzie a do wygrania sporo było ????
Kurde dzisiaj mam 7 tenisów oby weszło
No jak to na tasiemkach ????
U mnie ogolnie nie najgorzej,ale zawsze może być lepiej .
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje ale ładnie trafiłem 3 mecze w hokeja same handicapy -1 i ponad 100% zarobku i dałem na tenisa za drobne na taśme a za wiecej na 2 babki w tenisie jak wejdzie i tak będe do przodu sporo bo miałem 1000 i zrobiłemmz tego ponad 2000 i dopłaciłem 1000 na ręczną która weszła pięknie
Grota kurs 2.02 siadło ładnie tu podawałem ten meczyk wyżej o 20:30 grali
a tak dobrze leci umnie tylko nerwy miałem przez 2 dni straszne ,mało co bym się przekręcił :mad: ???? :oops:
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dziękuje ale ładnie trafiłem 3 mecze w hokeja same handicapy -1 i ponad 100% zarobku i dałem na tenisa za drobne na taśme a za wiecej na 2 babki w tenisie jak wejdzie i tak będe do przodu sporo bo miałem 1000 i zrobiłemmz tego ponad 2000 i dopłaciłem 1000 na ręczną która weszła pięknie
Grota kurs 2.02 siadło ładnie tu podawałem ten meczyk wyżej o 20:30 grali
a tak dobrze leci umnie tylko nerwy miałem przez 2 dni straszne ,mało co bym się przekręcił :mad: ???? :oops:
Hehe Tomcio miszcz, tylko żebyś nam nie wydachował ????
P.S. Śniło mi się, czy Wawo tu dziś widziałem ?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Był był o 10 rano jakiegoś posta napisał na temat meczu bodajże Berdycha
Pewnie info od dziadka z Debreczyna miał ????
Kurde,ale Elopeja,to mi brakuje, te jego typy naprawdę nie byly złe, duże kursy I sporo śmiechu.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Pewnie info od dziadka z Debreczyna miał ????
Kurde,ale Elopeja,to mi brakuje, te jego typy naprawdę nie byly złe, duże kursy I sporo śmiechu.
Typy złe nie były. Czasami się grało ???? Ale wybraźnie to miał na najwyższym poziomie :cool:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
W nocy był wawo pisał o roanicu jak widziałem wczoraj ,pewnie postawił na niego grubą lokomotywe:p
Ja jestem już opanowany ,co ma być to będzie z meczami ,nie ma co się przejmować wcale ,szkoda zdrowia ,na to wszystko ,są inne ważne sprawy w życiu niż granie
Ja czekam na Lato i kończe przesiadywanie w domu i na laptopku ,inne zajecie będe miał :cool:
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Pewnie info od dziadka z Debreczyna miał ????
Kurde,ale Elopeja,to mi brakuje, te jego typy naprawdę nie byly złe, duże kursy I sporo śmiechu.
mowil z 2 tygodnie temu , ze dziadek juz nie zyje ????
W nocy był wawo pisał o roanicu jak widziałem wczoraj ,pewnie postawił na niego grubą lokomotywe:p
Ja jestem już opanowany ,co ma być to będzie z meczami ,nie ma co się przejmować wcale ,szkoda zdrowia ,na to wszystko ,są inne ważne sprawy w życiu niż granie
Ja czekam na Lato i kończe przesiadywanie w domu i na laptopku ,inne zajecie będe miał :cool:
planujesz zostac ratownikiem na plazy i podrywac laseczki jak David Hasselhoff w Slonecznym Patrolu ?:cool::p ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nie nato jestem za stary ,trza coś popracowaćlatem jak będzie taka możliwość ,bo nic nieda siedzenie w domu przy laptopie ,a tak bedzie jakieś zajęcie
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
tomek80
było po tym meczu wklejane na forum ;) ogólnie to mega beka hehe
na nocke może Butler over 4.5 asyst ;) hmm ?
EDIT: jednak nie gram tego bo u mnie po 1.37 :eek:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie moje mecze zaczeły zamora 1-0 ,Botafogo 0-1 mam overka
Wyzej wkleiłem kupony z piłki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom