>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
a jakie ma sukcesy na koncie ten typ? chetnie poslucham.
Handluje sobie w czelkach, co nie znaczy, że nie potrafi grać, co z resztą widać. Zobaczyliście duży kurs przy nazwisku i pograliście, a teraz widać tego skutki. Zobacz jego mecze z Fritzem, prawie każdy na wyższym poziomie, niż większość spotkań na obecnym AO.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Panowie niestety nie mogę w tym roku pasjonować się tenisem w Australii, więc grając pytam tutaj znawców
Na mecz Struffa z Rogerem typ na poniżej 18,5 gema Federera po kursie 1,9 jest opłacalny?
Moim zdaniem Federer będzie chciał jak najmniejszym nakładem sił przejść te pierwsze rundy, żeby starczyło paliwa do końca i być świeżym na półfinał czy finał. Jak myślicie?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie niestety nie mogę w tym roku pasjonować się tenisem w Australii, więc grając pytam tutaj znawców
Na mecz Struffa z Rogerem typ na poniżej 18,5 gema Federera po kursie 1,9 jest opłacalny?
Moim zdaniem Federer będzie chciał jak najmniejszym nakładem sił przejść te pierwsze rundy, żeby starczyło paliwa do końca i być świeżym na półfinał czy finał. Jak myślicie?
Można to różnie interpretować, bo równie dobrze można stwierdzić, że nie będzie się teraz przemęczał, zagra jak najmniejszym nakładem sił, byle wygrać ;) I to jest bardziej podobne do Rogera, niszczyć od początku lubi Rafa ;) Spróbować można, aczkolwiek mnie by nie zdziwił jakiś set 7:5, czy 7:6 ;)
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Co ten Stan wyprawia, z jakim nonamem tak przegrywac? ...
wawrinka wraca po 6 miesiącach przerwy i operacjach a wszyscy oczekują że będzie grał jak za najlepszych czasów i jeżeli nie słyszałeś i nie widziałeś wcześniej sandgrena to jak możesz pisac takie głupoty, ale widac że większość stawia tutaj po nazwiskach i kursach
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Vitkova vs Bescond 1 (1.76)
Czeszka dochodzi do optymalnej formy, coraz lepiej biega. Procentowo na strzelnicy podobnie (84%-83% na korzyść Francuzki) W biegu obecnie Vitkova powinna prezentować się lepiej także przy równym strzelaniu powinna być wyżej chociaż liczę na jedną karną rundę więcej Bescond.
Hermann vs Kuzmina 1 (2.28)
Obydwie rakiety biegowe. Deklasują resztę stawki w biegu ale coś kosztem czegoś. Psują strzelanie, o ile Kuzmina na początku strzelała solidnie co sie przełożyło na kilka wygranych to obecnie w każdym biegu zawala strzelanie. Według mnie szanse 50/50 także idę po większym kursie
Valj Semerenko vs Yulia Dzhima 1 (1.86)
Semerenko w tym sezonie 94% na strzelnicy przy 88% Julki co też jest dobrym wynikiem. Liczę na czyste strzelanie i przy jednej karnej rundzie przeciwniczki powinna dobiec pierwsza na mete. W biegu raczej lepsza wydaje się Julia chociaż Valja też poprawia swoje wyniki przed IO.
Standardowo 25e na bet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom