>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Piłkarzom Espanyolu jakoś nie bardzo zależy na strzeleniu bramki. Jak Sevilla nic nie strzeli to zostanie 0:2 ;)
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Piłkarzom Espanyolu jakoś nie bardzo zależy na strzeleniu bramki. Jak Sevilla nic nie strzeli to zostanie 0:2 ;)
jak się nie trafia do pustej, ogólnie dużo sytuacji mają, jednakże myślę, że jakimś cudem trafią...
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Patrząc na wyniki i strzelanie pań to warunki na strzelnicy lepsze jak wczoraj.
Na pewno o zwycięstwo będzie walczył Boe i Fourcade, który z nich wygra cięzko powiedzieć.
Benedikt Doll vs Simon Desthieux 1 (1.847)
Niemiec wyruszy na trase 2 sekundy później. Wczoraj dużo w biegu nadrobił jedną karną rundę więcej także jest w lepszej dyspozycji biegowej. Wczoraj strzelanie 3-1 co świadczy że zawalił strzelanie leżąc, możliwe że trafił akurat na mocniejszy wiatr (wczoraj była loteria na strzelnicy) Francuz strzelanie 1+2. Jak już pisałem w biegu lepiej Doll także myślę że ponownie jak wczoraj jedną karną rundę powinien odrobić. Procentowo to strzelanie wygląda na tym samym poziomie, obydwoje nie zachwycają i mają w tym sezonie po 79%. Biegowo lepszy Doll strzelanie na równo także idę w stronę Niemca.
Eder vs Lesser 1 (1,98)
Eder strzelanie w tym sezonie wyśmienite 89% przy 82% Lessera, Eder jednak słabszy w biegu. Wczoraj stracił w tym aspekcie do Lessera około 30 sekund. Dzisiaj 4 strzelania. Jeżeli Eder utrzyma lepszą skuteczność na strzelnicy to spokojnie może zaliczyć 2 karne rundy mniej a to spokojnie wystarczy szczególnie, że w biegu pań te słabiej strzelające miały problemy.
Moravec vs Weger 2 (2.150)
Czech tutaj świetnie strzela ale z drugiej strony bardzo słabo biegnie. Wybiegnie prawie 20 sekund wcześniej, ale Weger miał wczoraj 2 karne rundy. Procentowo Szwajcar tak nie odstaje na strzelnicy bo ma 85% do 87% Czecha. Dzisiaj bieg na 12.5 km także według mnie nawet jedna karna runda więcej da wyższą pozycję Szwajcarowi.
Jak zawsze płasko po 25e. Liczę na skuteczność 2/3 ???? Powodzenia.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
PAOK U20 3-0 45&#39; live kopana
Under 4.5 gola @3.5
PAOK U20 zawsze mi się kojarzył ze strzelaniem w 1 pol a w drugiej posucha i dogranie do koncowego
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Patrząc na wyniki i strzelanie pań to warunki na strzelnicy lepsze jak wczoraj.
Na pewno o zwycięstwo będzie walczył Boe i Fourcade, który z nich wygra cięzko powiedzieć.
Benedikt Doll vs Simon Desthieux 1 (1.847) ⛔
Niemiec wyruszy na trase 2 sekundy później. Wczoraj dużo w biegu nadrobił jedną karną rundę więcej także jest w lepszej dyspozycji biegowej. Wczoraj strzelanie 3-1 co świadczy że zawalił strzelanie leżąc, możliwe że trafił akurat na mocniejszy wiatr (wczoraj była loteria na strzelnicy) Francuz strzelanie 1+2. Jak już pisałem w biegu lepiej Doll także myślę że ponownie jak wczoraj jedną karną rundę powinien odrobić. Procentowo to strzelanie wygląda na tym samym poziomie, obydwoje nie zachwycają i mają w tym sezonie po 79%. Biegowo lepszy Doll strzelanie na równo także idę w stronę Niemca.

Eder vs Lesser 1 (1,98) ✅✅
Eder strzelanie w tym sezonie wyśmienite 89% przy 82% Lessera, Eder jednak słabszy w biegu. Wczoraj stracił w tym aspekcie do Lessera około 30 sekund. Dzisiaj 4 strzelania. Jeżeli Eder utrzyma lepszą skuteczność na strzelnicy to spokojnie może zaliczyć 2 karne rundy mniej a to spokojnie wystarczy szczególnie, że w biegu pań te słabiej strzelające miały problemy.
Moravec vs Weger 2 (2.150) ✅✅
Czech tutaj świetnie strzela ale z drugiej strony bardzo słabo biegnie. Wybiegnie prawie 20 sekund wcześniej, ale Weger miał wczoraj 2 karne rundy. Procentowo Szwajcar tak nie odstaje na strzelnicy bo ma 85% do 87% Czecha. Dzisiaj bieg na 12.5 km także według mnie nawet jedna karna runda więcej da wyższą pozycję Szwajcarowi.
Jak zawsze płasko po 25e. Liczę na skuteczność 2/3 ???? Powodzenia.
2/3 tak jak chciałem, wyższe kursy weszły dziękuje ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Leeds WIN
@2.30 bet563
Wystarczy zerknąć na H2H i wiadomo co się dzisiaj szykuje. Przy poprzednim meczu tych drużyn już o tym pisałem. Wtedy Leeds było liderem i jakimś dziwnym trafem nie potrafili nawet oddać celnego strzału na bramkę Millwall. Goście ostatni raz na wyjeździe wygrali w maju poprzedniego roku, więc nikogo nie będzie dziwić kolejna przegrana, natomiast Leeds ostatnio w słabszej formie, więc idealna okazja do przełamania się.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Arsenal + Everton dnb . Chociaż Everton dla mniej czysta 1 to się jednak zabezpieczam
Dla mnie Leicester i MU to dziś miny mogą byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom