>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Cloud9 powinno ogarnąć spokojnie, myślę nawet że z jakimś hc. Jak chcecie grać VP to bym poczekał i zagrał w trakcie meczu bo pewnie C9 wygra pierwszą połówkę
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
co sądzicie o cloud9 z virtusami na miragu
Oba zespoły prezentują podobne dno, trochę nie chce mi się wierzyć, że VP nie wygra żadnego meczu, pomimo tak beznadziejnego stylu jaki prezentują to po kursie @3 trzeba w to wejść.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Oba zespoły prezentują podobne dno, trochę nie chce mi się wierzyć, że VP nie wygra żadnego meczu, pomimo tak beznadziejnego stylu jaki prezentują to po kursie @3 trzeba w to wejść.
To jedyny &quot;argument&quot; za VP. Jak ktoś nie jest przekonany do C9 to raczej skip niż szukanie niespodzianki. Zwłaszcza po kursie zaledwie 3
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
To jedyny &quot;argument&quot; za VP. Jak ktoś nie jest przekonany do C9 to raczej skip niż szukanie niespodzianki. Zwłaszcza po kursie zaledwie 3
Zaledwie 3? ???? dobre, przecież amerykańce to konkretne ogóry. Wiadomo, nasi grają bez jakiegokolwiek zaangażowania i pomysłu, ale jak na takiego przeciwnika taki kurs to gruba promka.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Po kilku pierwszych rundach pierwszego meczu jasne było że złamanego grosza nie można na nich stawiać. To nie były błędy które przestaje się popełniać z dnia na dzień. To był całkowity brak zrozumienia, pomysłu, polotu, przygotowania. Nie działało dosłownie nic. To samo mecz później. Na razie tt z c9 wygląda nie inaczej, a ct podejrzewam że za dużo się nie naoglądamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom