>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Co ja miałem w głowie żeby oglądać dzisiaj Angoli, współczuje obstawiającym overki, a Arsenal to mogę oglądać jedynie na flashscore...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
WBA kolejny tydzien to trening ustawiania muru to niepojete ze gosc se strzela w mur i przechodzi piłka xD
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Moż ezrobją jeszcze mnie czechy wkurzyli 3-1 i za 3 min 3-3 kurde dziady jedne i mma nerwa ,ale to nic ,Sylwester musi być wspaniały ,a Nowy rok udany 2018 bo będzie dużo hokeji i będzie olimpiada i się zacznie wygrywanie
A uwas jak leci na sylwestra gdzieś idziecie ,ja się szykuje d wyjścia za niedługo
Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego na Nowy rok ???? ????
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Moż ezrobją jeszcze mnie czechy wkurzyli 3-1 i za 3 min 3-3 kurde dziady jedne i mma nerwa ,ale to nic ,Sylwester musi być wspaniały ,a Nowy rok udany 2018 bo będzie dużo hokeji i będzie olimpiada i się zacznie wygrywanie
A uwas jak leci na sylwestra gdzieś idziecie ,ja się szykuje d wyjścia za niedługo
Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego na Nowy rok ???? ????
Taki sport ;)
PS. stawki które wrzucasz w swoim temacie są na prawdę real ? ????
Pzdr wszystkim i udanej zabawy Sylwestrowej !
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Moż ezrobją jeszcze mnie czechy wkurzyli 3-1 i za 3 min 3-3 kurde dziady jedne i mma nerwa ,ale to nic ,Sylwester musi być wspaniały ,a Nowy rok udany 2018 bo będzie dużo hokeji i będzie olimpiada i się zacznie wygrywanie
A uwas jak leci na sylwestra gdzieś idziecie ,ja się szykuje d wyjścia za niedługo
Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego na Nowy rok ???? ????
mowiles , ze zostajesz w domu na Sylwestra ????
 
p-z. 144,4K

p-z.

Użytkownik
Wba - Arsenal
Powyżej 3.5 Kartek @1.80

Sędzią meczu jest Mike Dean, Fan Tottenhamu, więc będzie dawał kartki Kanonierom, ehh nie no śmieje, Wba tak samo jak Arsenal potrzebują puntków, a linia na 3.5 kartek nie jest duża, więc warto to pograć.
✅✅✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja gram za ruble ruska gotówka
Luke jednak idziemy się przejść na plac i znajoma ma mamy donas dolonczyć
Ide już Miłej zabawy na sylwestra
Ja gram w fortunie też za mniejsze sumy
Pozdrawiam i ide milej zabawy
dziękuje
Luke napisałem ci na pv mój kupon z fortuny
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 19:15
Spotkanie: Ashkelon vs Hapoel Beer Sheva
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,06
Mecz miedzy 11 i 3 zespolem tabeli.
Goscie wygrali ostatni mecz , ale nie prezentuja najwzyszej formy w ostatnim czasie . Duzo u nich meczow underowych.
Gospodarze przegrali 1-3 ostatni mecz. Z pewnoscia powinni skupic sie na defensywie w tym meczu . Rzadko pada u nich overowy wynik.
Baardzo czesto w Izraelu padaja underowe wyniki w tym okresie (noworoczno- sylwestrowym).
✅✅ 0-1 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom