>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Bordo 1.35
salzburg bez remisu 1.53
gap 1.50
ako-3.05
Z fortuny
Powodzenia ja to zagrałem bo mi Canada przegrała to szybko poleciałem zagrać
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, pomóżcie, wpisałem 3 razy zły pin kilka tygodni temu przy próbie wypłaty kasy ze skrilla. Później zupełnie nie miałem na czasu tego odkręcić. Zapomniałem o tym, dziś chciałem wypłacić i mam komunikat, że wpisałem 3 razy zły pin i żebym się skontaktował z bankiem(skrillem) Jak się można z nimi skontaktować? Jest jakaś opcja rozmawiać/pisać po Polsku? Będę mega wdzięczny za pomoc.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Panowie, pomóżcie, wpisałem 3 razy zły pin kilka tygodni temu przy próbie wypłaty kasy ze skrilla. Później zupełnie nie miałem na czasu tego odkręcić. Zapomniałem o tym, dziś chciałem wypłacić i mam komunikat, że wpisałem 3 razy zły pin i żebym się skontaktował z bankiem(skrillem) Jak się można z nimi skontaktować? Jest jakaś opcja rozmawiać/pisać po Polsku? Będę mega wdzięczny za pomoc.
Jest, a przynajmniej była Polska infolinia
 
ferdzio1 55,8K

ferdzio1

Użytkownik
Panowie, pomóżcie, wpisałem 3 razy zły pin kilka tygodni temu przy próbie wypłaty kasy ze skrilla. Później zupełnie nie miałem na czasu tego odkręcić. Zapomniałem o tym, dziś chciałem wypłacić i mam komunikat, że wpisałem 3 razy zły pin i żebym się skontaktował z bankiem(skrillem) Jak się można z nimi skontaktować? Jest jakaś opcja rozmawiać/pisać po Polsku? Będę mega wdzięczny za pomoc.
Jest kontakt telefoniczny w języku polskim. Ale powinni odblokować po 24 h. U mnie tak było. Dzwoniłem i stwierdzili że tak działa system i po 24h konto bedzie odblokowane. i tak było
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Zart ta Kataja,tyle przewagi w koncowce I spierdolic,jeszcze po takim kursie.
Ucieklem z tego jeszcze na plus, ale nie kazdy ma zamykanie zakladu.
Jprdl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom