>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To ;patrz co robi Chicago. Oni nie chca tego wygrac, czy chwile prowadzic.
Zawsze pudlo z metra kiedy moga prowadzic. Sam mecz kiepski.
Moze Bulls to wezma, ale graja gowno.
Edit:
nope, frajerzy.
Tez olewam ten cyrk.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Vegas ML @2.08
Trzy mecze grali między sobą i wszystkie wygrane (2 wyjazdowe [w tym jeden przedsezonowy]). Teraz znów na wyjeździe. Kaczki wracają po wyjazdach na swoją taflę, a Vegasi teraz na wyjeździe po serii na własnym lodowisku. Zaskakują mocno pozytywnie w tym sezonie, zobaczymy czy dziś też utrzymają solidność. Po jednym poważnym osłabieniu w każdej z ekip.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To ;patrz co robi Chicago. Oni nie chca tego wygrac, czy chwile prowadzic.
Zawsze pudlo z metra kiedy moga prowadzic. Sam mecz kiepski.
Moze Bulls to wezma, ale graja gowno.
Edit:
nope, frajerzy.
Tez olewam ten cyrk.
92:87
Pierwsze prowadzenie, a Knicks mimo wielu okazji dowiezli piekny under do konca.\
Bet na plus, ale tego nie da sie ogladac. Jeszcze gdyby chodzilo o swietna defensywe, ale kiedy pilke meczowa dostaje Kanter i jego trojka ledwo zahacza o kosz i wylatuje w aut, to ja dziekuje za farta, dzisiaj wpadlo, jutro nie musi.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Vegas jak na razie jak dzieci we mgle, zero w przodzie, a z tyłu jakby pierwszy raz grali w hokeja ???? zobaczymy co dalej, ale tu przynajmniej kurs jakiś zacny gdyby wtopili...
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Grajcie dalej NBA a będzie zarobieni w milionach. Buki tylko się z was śmieją. Przecież to liga gdzie w sezonie gra się ponad 80 spotkań więc wiadomo że niespodzianki muszą być codziennie. To samo tyczy się NHL.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Vegas ML @2.08
Trzy mecze grali między sobą i wszystkie wygrane (2 wyjazdowe [w tym jeden przedsezonowy]). Teraz znów na wyjeździe. Kaczki wracają po wyjazdach na swoją taflę, a Vegasi teraz na wyjeździe po serii na własnym lodowisku. Zaskakują mocno pozytywnie w tym sezonie, zobaczymy czy dziś też utrzymają solidność. Po jednym poważnym osłabieniu w każdej z ekip.
✅
EDIT
Jak zwykle pan wszystko wiedzący po meczach musiał wkroczyć ???? Wrzuci typ raz na rok i dogryza jak coś nie wejdzie ???? Czekaj na mój typ do 11 na siatkę z Korei, bo to przecież już twoja tradycja się dopier**** ????
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
✅
EDIT
Jak zwykle pan wszystko wiedzący po meczach musiał wkroczyć ???? Wrzuci typ raz na rok i dogryza jak coś nie wejdzie ???? Czekaj na mój typ do 11 na siatkę z Korei, bo to przecież już twoja tradycja się dopier**** ????
Czekam na typ z psich zaprzęgów.
Jak się nie jest uzależnionym to się gra wtedy gdy ma się pewność powodzenia czegoś. Nie moja wina że Ty masz z tym problem i musisz być cały czas w grze bo Twój organizm bez tego nie funkcjonuje
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak się nie jest uzależnionym to się gra wtedy gdy ma się pewność powodzenia czegoś. Nie moja wina że Ty masz z tym problem i musisz być cały czas w grze bo Twój organizm bez tego nie funkcjonuje
Tak sobie to tłumacz, po prostu jesteś jednym z najbardziej wkurzających trolli na tym forum i przez takich jak ty ono upadło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom