>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam
Poprosze jakieś dobre ako z tenisa koło 2 ,moz ebyć ponad 2 za sporo chcem walnąć
Cilic wydaje sie pewny i Federer a reszta to co dożucić
Halep podania 1.35 warto grać na live po 100 czy odpuścić??
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Witam
Poprosze jakieś dobre ako z tenisa koło 2 ,moz ebyć ponad 2 za sporo chcem walnąć
Cilic wydaje sie pewny i Federer a reszta to co dożucić
Halep podania 1.35 warto grać na live po 100 czy odpuścić??
Siniakova za 1,70 ???? rok temu wygrała ten turniej i wątpie żeby teraz przegrała z będącą w słabej formie Pliskovą
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje zagram Dimitrowa ,bo kobiet się boje grać
dzieki defox i Nezus
za grubasa walne dimitrowa tak za połowe stawki którą mam ????
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Witam
Poprosze jakieś dobre ako z tenisa koło 2 ,moz ebyć ponad 2 za sporo chcem walnąć
Cilic wydaje sie pewny i Federer a reszta to co dożucić
Halep podania 1.35 warto grać na live po 100 czy odpuścić??
Jak dla mnie kurs na Federera słaby a końcówka roku dla Socka super wygrał turniej poprzedzający ATP Finals gdzie też doszedł do półfinału a w grupie spotkał się z Federem gdzie powalczył jak równy z równym więc czy po 1.07 warto nie wiem.
Jak już mus to ja to widzę tak Dima, Cilic i nasza Isia Pisia
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak dla mnie kurs na Federera słaby a końcówka roku dla Socka super wygrał turniej poprzedzający ATP Finals gdzie też doszedł do półfinału a w grupie spotkał się z Federem gdzie powalczył jak równy z równym więc czy po 1.07 warto nie wiem.
Jak już mus to ja to widzę tak Dima, Cilic i nasza Isia Pisia
Dziękuje juz dałem ferdka ,trudno ,ale to za minimalną stawke ako 1.90 zrobiłem ,kilka tenisów ,kurs był większy koło 1.15 na ferdka miałem ,bedą emocje do ogladania ,jak nie wejdzie trudno ,Hokeja pogram
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Arema Cronus vs PSIS Semarang
Strzeli 3 bramkę Drużyna 2 - @2.50⛔ - (18&#39; przy stanie 0:2)
Mecz towarzyski, goście cisną rywali od pierwszej minuty. Liczę na jeszcze jedną bramkę z ich strony.
...szybki minus, 21&#39; i gol z karnego dla gospodarzy ????
Arema Cronus vs PSIS Semarang
1. połowa - remis - @3.40⛔ - (29&#39; przy stanie 1:2)
Gospodarze zaczęli ostro (dosłownie) grać w piłkę więc liczę na to, że strzelą na 2:2 do 45&#39;. Muszę się na nich odegrać, nie dam się!:p
...hah, no tego się nie spodziewałem... 3:2 po pierwszej połowie ????
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Prędzej grałbym dodatni handi na Millmana lub over gemowy niż Bułgara po tak słabym kursie
Mecz Federera z Sockiem nie wiadomo czy dojdzie do skutku. Może być jakieś zastępstwo gdyż Amerykanin kreczował w poprzednim spotkaniu
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem czy ktos pisal ze Murray wycofal sie z Ao. Teraz pytanie po co gral ten set z agutem na pokazowce.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nie, ale wydawało mi się, że kursy powinny być na odwrót. Przy 47:36 w plecy w 9&#39; 2 kwarty lekko spróbuję.
Perth - 5.20
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem czy ktos pisal ze Murray wycofal sie z Ao. Teraz pytanie po co gral ten set z agutem na pokazowce.
Może chciał zobaczyć czy da radę . Z tego co wiem przebywał tam na treningach w Abu Dhabi to umożliwili mu zagranie jednego seta po tym jak Djoković się wycofał z turnieju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom