>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
dużo ekip ma słabe początki to bez różnicy tak jest i tyle. Co oczywiście nie mówie że nie zalezy od wyboru meczu co szczerze dla mnie to loteria. Kiedys grałem na 1Q ale na dogi po kursach 3/4 i nie raz fajnie wchodziło ale na dłuższy okres nie wychodziło.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
poniewaz masz duze wahania prawdopodobienstwa i kursow. Jest roznica po miedzy 3/6 (50%), a 4/6 (67%), a 50/100 = 50%, a 51/100 = 51% ????
Krotko mowiac zeby obstawiac kwarty w kosza musisz miec twarde podstawy typu. H2h nie wystarczy:p W kwarcie faworyt 1.83, przegrywa 0:6, i juz kursu na wygranie okolice 3, a w pre bylo 1.83 na wygranie kwarty.
Konkludujac 1sza i jaka kolejna inna kwarta to jak wartoac bitcoina, szybko sie zmienia i nie jest wart gry bez zapoznania sie z wieksza iloscia stat:p
P.S. zeby nie bylo, mowie z doswiadczeni bo mam aktualne ponad 600 meczow(large sample)NBA sezonu 2017-2018 w Excelu, kwarty, itp ???? Meczacze ? fakt, ale przynosi profit obfity.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
why? explain. w NBA jest to naprawde czesty objaw, wygrywamy 1 kwarte, przepierdalamy z kretesem caly mecz.
Czyzby?
Popatrz na 1sze kwarty OKC, Bulls, Miami, Pelikanow i 76ers chociazby;) Twoja teoria nie dodaje sie:p ale wiem, i tak bedziesz twardo twierdzil ze jednak masz racje..:p Takze zostawiam Coe z tymi przemysleniami
Mozesz jeszcze popatrzec na utah, portland,Toronto, no i moze Houston:p
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
rybarikova obraz nędzy i rozpaczy, widać że łokieć boli ale żeby df zrobić to nie da rady i braknie jednego czyli standard
ale medicala nie brała bo pogodzona z losem
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
A zagralem sobie jeszcze Toronto @ 2.25, oczywiscie w 5Dimes;)
Po pierwszej kwarcie zgodnie z planem 21:9.
Chociaz wczoraj mieli takie przestoje, że jeszcze długa droga.
⛔
Komedia, tyle przewagi I przegrac....
and it is a one possession game! co za emocje!:p Raptors need a solid D!
Ogladam ich I grają,jakby chcieli to przegrać I przegrają.
P.S. O co chodziło z tym wysokim kursem na Sydney ?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
A zagralem sobie jeszcze Toronto @ 2.25, oczywiscie w 5Dimes;)
109:115....⛔ ⛔ ⛔ Nie podolali:p
Przeciez Sydney a Dzungla Perth to dwa swiaty. Perth jesli ma ochote to spokojnie ogarnie ten meczyk. Sydney sie wystrzela trojkami i moze byc po ptokach ????
Perth to Australisjkie GSW. Nikomu nic nie musza udowadniac, a juz napewno nie w zasadniczym ????
P.S. ja pograne Perh wygra na live @ 3.43, obecnie 2.5
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
109:115....⛔ ⛔ ⛔ Nie podolali:p
Przeciez Sydney a Dzungla Perth to dwa swiaty. Perth jesli ma ochote to spokojnie ogarnie ten meczyk. Sydney sie wystrzela trojkami i moze byc po ptokach ????
Perth to Australisjkie GSW. Nikomu nic nie musza udowadniac, a juz napewno nie w zasadniczym ????
No akurat się nie zgodze, bo Perth totalnie bez formy,potencjał ma. Do Sydney wrocił Lisch, Newly, jest Randle. No nic ja pobralem w pre,zobaczymy.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Nacional to jest bardzo underowa ekipa ale z taką Legią która zagrała 3-5-2 też myślałem że trochę bramek padnie. Chyba już pewniejszy był win Kolumbijczyków. przy takim ustawieniu Legii.
Mam perełkę na dzisiaj ale z racji tego że u mnie będzie to tylko live to podam później (około południa) by jakiś poważny gracz nie zbił mi kursu który i tak już prawie zleciał z 4 na 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom