>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dubel ako: 3.69
Lyon DNB @1.97
Inter DNB @1.72 ZWROT
delikatnie za 136 zl ---- &gt;&gt;&gt; 460 zł
Ale tajming : Roma strzeliła buehe
weszło ????
Widzę że były grube emotion na Kerber. Ja sobie spałem całą noc bez stresu i bez wstawania do buka , pierwszy raz od kilku dni. Polecam ????
Zaraz coś w stronę Osaki trzeba pograć
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ja dzisiaj gram tak
C9 vs Virtus Pro 1 (-3.5 rundy) 1.58 - 2x płaska stawka czyli 50e ✅
Hsieh vs Kerber 1 (+7) 1.63 - 2x płaska stawka czyli 50e ✅
Keys vs Garcia 1 1.64 - płasko 25e ✅
I na jutro prawdopodobnie zagram coś w kierunku Strycovej. Jakieś +1.5 seta (1.95) ale to jeszcze muszę przemyśleć
Cs, typ bardziej przeciwko Virtusom grają słabiutkie rundy pistoletowe. Na 2 mecze nie wygrali jeszcze rundy pistoletowej a to jak wiadomo praktycznie wychodzi 6-0 dla przeciwnika. C9 wygrali dwie pistoletówki na SS i podzielili się pistolami z G2. także tutaj widzę co najmniej remis pod tym względem jak nie 2-0 w pistolach. Jak wiadomo Virtusi są znani z przegrywania 2 rund anty force. Także nawet jak wygrają pistole to potrafią zepsuć drugą rundę i wychodzi na to samo. Ogólnie forma Virtusów to jest kompletne dno a C9 jakiś tam poziom prezentuje i nie kompromitują się jak Polacy. Także typ -3.5 w stronę chłopaków z Ameryki.
Co do Kerber i Hsieh to myślę iż Kerber wygra to spotkanie ale czuję że Tajpejka powalczy, robi tutaj niesamowitą robotę i za koleją odprawia kolejne rywalki. Bezpieczne handi +7 także nawet jak się skończy 6-2/6-3 nie będę rozpaczał. a czuje że spokojnie może ugrać więcej Hsieh bo ładnie potrafi rozrzucić rywalki po korcie i zmusić do biegania.
Keys - Garcia. Typuje zwycięstwo Amerykanki ponieważ dosyć pewnie pokonuje swoje rywalki czego nie można powiedzieć o Garcii która po fenomenalnej końcówce poprzedniego sezonu trochę siadła i teraz męczy bułe przegrywając sety choćby z takimi rywalkami jak Vondrousova. Keys solidna, nie traci swojego podania. W 3 meczach tylko 2 przegrała gemy serwisowe z Chinką Wang w pierwszej rundzie. Garcia natomiast była łamana 8 razy, no ale rozegrała 2 sety więcej. Co jest w sumie kolejnym argumentem aby iść w stronę Keys.
Łatwo ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom