>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Mousley - Robert S (Challenger w Launceston)
Mousley 2:0 @3.3
Mousley win @5.4
kursy z fortuna

Robert S wygrał 5 dni temu turniej Challenger w wieku 37 lat! (38 w maju). W tym już zagrał jeden mecz. Pora na odpoczynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Aragone @ 3.95

hehe nazwijmy rzeczy po imieniu, stawiasz na doga. To, że jest stary itp. i itd. to tylko argumenty za. Prawda jest taka, że ma formę. Trzymam kciuki
Dzisiaj a raczej wczoraj weszły 3/4 typ live, które podałem i ludzie nieźle się obłowili. Zobaczymy jak będzie teraz. Jak wygra super ale jeszcze lepiej będzie jak przegra. To tylko sport i wolę stawiać na underdogi niż na faworytów, którzy nas codziennie zawodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Mousley - Robert S (Challenger w Launceston)
Mousley 2:0 @3.3
Mousley win @5.4
kursy z fortuna

Robert S wygrał 5 dni temu turniej Challenger w wieku 37 lat! (38 w maju). W tym już zagrał jeden mecz. Pora na odpoczynek.
GSM ✅ plus:
Stawka taka jaka jest ale ważny kolejny plus! ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Challenger Lauceston
Kevin King vs Yang Tsung-Hua
6-3 7-6
Yang 3.0 ⛔
Yang+3.5gem 1.9 ⛔
Bet365
King najwyzej byl w rankingu 184(atkualnie to samo) a Yang 164 (obecnie 231) Obaj panowie po 27lat. Obaj raczej graja na hardzie. To czemu robia z amerykanina takiego faworyta?? Fakt panowie grali tydz temu i wygral King 7-6 6-4. Jednak Yang wygral w tym roku juz 2 futuresy (clay, rywale bez szalu) widac ze ma gaz. Rok temu zagral w cwiercfinale. Ciezko mi wierzyc ze drugie spotkanie w ciągu 8dni przegra 2-0. Dla mnie obaj sa na zblizonym poziomie. Mecz wlasnie ruszyl
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
NBA
Sekunda do końca dogrywki. Cavs zaczyna z boku. Szybkie podanie do James, rzut i zwycięstwo. Wcześniej niesamowity blok przy rzucie Butlera. Lebron wygrał im ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Wie ktoś jak wejść na bet365 na telefonie, żeby nie wykrylo polskiego IP. Jestem w Anglii, normalnke gram na bet365. Cała noc chodziło mi bez problemu, nagle teraz gdy ostatni mecz ma kuponie i cchce kontrolować zamknięcie, pokazuje info ze wykryto, że próbuje połączyć się z Polski. Jakiś dowcip!
 
K 0

kropson1988

Gość
23253. Mistrzostwa Korei Południowej
KB Stars - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers
Wygra mecz Cheonan Hyundai Capital Skywalkers @3,78 1xbet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom