>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze to wszystko jest możliwe, a jeżeli są to w miarę duże pieniądze to pokusa jest duża.
Na pewno są ustawiane niektóre mecze i na to są dowody. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że ustawianych jest ok. 70% zawodów sportowych.
Przeciwnicy(czyli ci którzy wierzą w uczciwość ;) ) twierdzą, że ustawianych jest kilka procent i że jest to margines wszystkich meczy.
Prawda jak zwykle leży po środku - wszytko zależy od tego jakiej dyscypliny dotyczą i jaką mają rangę. Ale najważniejsze ile bukmacher przyjmie zakładów (lub na jaką kwotę) zanim takie zdarzenie zablokuje, a nawet jeśli nie zablokuje to zawsze może wypłacić kurs 1 gdyż jest taki punkt w regulaminie ???? ???? ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Oczywiście że ustawek jest bardzo dużo i wcale nie polecam rzygać panie Verno bo taki jest fakt. Egzotyczne ligi, turnieje tenisowe małej rangi gdzieś w dżungli itd. A co do Dodiga z kolegą którzy przegrali z 0:10 to jak to nazwać ? Nie pieprzcie bzdur, że taki jest sport bo sport obecnie to kasa kasa i jeszcze raz kasa. Polecam wejść na forum szukamy ustawek i zobaczyć co chłopaki potrafią tam wynaleźć, non stop jakieś łamaki 1/2 lub 2/1 po kosmicznych kursach. Polecane oczywiście do gry przed meczem ???? Otwórzcie oczy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A co do Dodiga z kolegą którzy przegrali z 0:10 to jak to nazwać ? Nie pieprzcie bzdur, że taki jest sport bo sport obecnie to kasa kasa i jeszcze raz kasa.
Aha, czyli w sporcie nie ma niespodzianek, sensacji, tylko wszystko jest albo tak, jak należy - faworyt wygrywa - albo ustawka? Teraz Ty jesteś śmieszny. Pewnie, że są ustawki, ale nie muszą one być takie wyraźne, choćby w tenisie teraz można grać na wygraną kolejnego punktu, statystykę podwójnych błędów itp. Wtedy mogą gracze śmiało kombinować i będzie to nie do wykrycia, ale każdy wynik nie po myśli tu na forum to ustawka. Po co więc obstawiać, skoro wszystko i tak wynik już ustalony jest na górze, po co analizować, jak równie dobrze można grać wirtualne sporty? ????
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Ten kto gada, że wszędzie są ustawki nigdy chyba sportu nie uprawiał. I nie, nie ma tu znaczenia czy amatorsko czy zawodowo : ) zawodowiec taki sam człowiek jak amator.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Aha, czyli w sporcie nie ma niespodzianek, sensacji, tylko wszystko jest albo tak, jak należy - faworyt wygrywa - albo ustawka? Teraz Ty jesteś śmieszny. Pewnie, że są ustawki, ale nie muszą one być takie wyraźne, choćby w tenisie teraz można grać na wygraną kolejnego punktu, statystykę podwójnych błędów itp. Wtedy mogą gracze śmiało kombinować i będzie to nie do wykrycia, ale każdy wynik nie po myśli tu na forum to ustawka. Po co więc obstawiać, skoro wszystko i tak wynik już ustalony jest na górze, po co analizować, jak równie dobrze można grać wirtualne sporty? ????
Gdzie w mojej wypowiedzi wyczytałeś, że ustawek nie ma? Są, były i będą. Bardziej mi chodziło o to, że każdy &quot;podejrzany&quot; wynik nie musi świadczyć o tym, że meczyk jest przekręcony
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdzie w mojej wypowiedzi wyczytałeś, że ustawek nie ma? Są, były i będą. Bardziej mi chodziło o to, że każdy &quot;podejrzany&quot; wynik nie musi świadczyć o tym, że meczyk jest przekręcony
Albo to nie mnie chciałeś cytować albo zupełnie nie zrozumiałeś przekazu tego, co miałem na myśli ;) Ja mam właśnie takie zdanie, jak Ty, że ustawki może są, ale nie ma szukać ich wszędzie, na każdym kroku, tym bardziej, że ustawki są bardziej dyskretne, a nie w sytuacji, że robią wynik 0:10 w stb.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć taki przebieg meczowego tie breaka w tenisie i co ciekawe to nie wta 0-3 9-3 9-11.Przecież to jest gorsze niż ustawka, za takie coś powinny być dożywotnie bany na grę w tenisa w turniejach atpowskich.
W jakim meczu?
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Słuchajcie w jaki sposób mogę unibeta na kompie otworzyć poza proxy? Bo ten DNS na telefonie mnie wkurza, wolałbym na kompie posiedzieć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom