>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Co tu sie wogole wyprawia to animas to po przepiciu z tym castro chyba gralo over 147nawet nie wszedl po polowie, tyle mialem dobrych betow, ale banow rownie duzo
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jakis gniewny mod usunal mojego posta i dał mi ostrzeżenie za &quot;Huddersfield - Czerwone Szmaty&quot; ...
O co kaman??? &quot;Szmata&quot; to takie brzydkie slowo? Nigdy nie mowil zamiast &quot;koszulka&quot; - &quot;szmata&quot;?
Nie wiem nawet jak sie do tego odniesc dlatego pisze tutaj... Napisz na priv panie mod, bo ja juz tera nie wiem jakich slow moge uzywac, przeciez to nie przeklenstwo
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakis gniewny mod usunal mojego posta i dał mi ostrzeżenie za &quot;Huddersfield - Czerwone Szmaty&quot; ...
O co kaman??? &quot;Szmata&quot; to takie brzydkie slowo? Nigdy nie mowil zamiast &quot;koszulka&quot; - &quot;szmata&quot;?
Szmata jako słowo samo w sobie nie jest obraźliwe, ale jego kontekst obraża inny klub, czego na forum się unika ;) Szczególnie, że to forum bukmacherskie, gdzie kluczowe ma być przewidywanie wyniku i przebiegu spotkań, a nie osobiste sympatie i antypatie kibicowskie, wyrażane jeszcze w dodatku w taki sposób :p
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Szmata jako słowo samo w sobie nie jest obraźliwe, ale jego kontekst obraża inny klub, czego na forum się unika ;) Szczególnie, że to forum bukmacherskie, gdzie kluczowe ma być przewidywanie wyniku i przebiegu spotkań, a nie osobiste sympatie i antypatie kibicowskie, wyrażane jeszcze w dodatku w taki sposób :p
Thx. Załapałem. Sorry mod, kibice diabłów i wszyscy wokół. 2 razy mi nie trzeba powtarzac peace!
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Cos sie pozmienialo na forum ostatnio? Ostatnio jak przegladalem z pozycji telefonu to mialem zawsze wiecy informacji
miesiac goscia nie ma i nie wie jak sie odnalesc
Co to za kasowanie moich przeciez polaczanych postow tak miesiac mnie nie bylo i cyrk
Dobra troche sie zagubilem w tej nowej szacie hehe
Thx. Załapałem. Sorry mod, kibice diabłów i wszyscy wokół. 2 razy mi nie trzeba powtarzac peace!
W zasadzie to lepsza czerwona jak czerwona z gwiazda albo z sama gwiazda
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nishikori od 2 seta ogarnia sprawe, ale co z tego jak afrykaner macha galezia z serwisu i trafia. Byla mini meczowa tzn BP to oczywiscie anderson serwis w linie
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Jeszcze spróbuje z tenisa na nockę ;).

Nishikori - Kevin Andreson (Handicap 1.5 seta typ 2 kurs 1.53) fortuna

Kevin ma sporą szanse na mecz . Dzisiaj Albot pokazał że jest w stanie ugrać seta z Nikim to dlaczego nie Kevin. Myślę że spokojnie powinno wejść. Mecz zaczyma się około godziny 01:30.Pozdrawiam
✅ ✅ ✅ Anderson 2-1 tak jak myślałem ;).Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
wczoraj dzień na zero przez Basel, oni nie sprzedali oni są po prostu słabi a ja naiwny że ich dodałem.
Barca -1.5 siadła pięknie
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Włosy miała czarne ciało idealne ja nie potrafie jej zapomniec... ajeee viva espania LOS BLANCOSS
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Kto późno wstaje...
Paolini była pre po kursie @2,68 o_O
a teraz wypada zagrać 2 set Schmidlovej @3,5 ;)
chyba jednak nic z tego, wyłączyła myślenie ????
⛔ myślenia u niej nigdy nie było za wiele ????
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
337 to nie jest przesadzona linia na ASG? rozumiem ze ostatnie dwa razy to grubo ponad to ale teraz reguly zmienione sklady wbierane przez kure i brona wiec moze i mniej pkt rzuca?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom