>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
B 243

bede1991

Użytkownik
United wytrzymajcie ten remis, bo my The Reds marzymy, żeby na was trafić w ćwiercfinale!!! ????
W przypadku awansu do 1/4 i United marzyłoby o Liverpoolu więc spokojnie - Liverpool mentalność zwycięzców zatracił naście lat temu, pierwszy silny dwumecz i będą tarapaty ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
W przypadku awansu do 1/4 i United marzyłoby o Liverpoolu więc spokojnie - Liverpool mentalność zwycięzców zatracił naście lat temu, pierwszy silny dwumecz i będą tarapaty ????
A Mu kiedy utracił mentalność zwycięzców, chyba też już dawno temu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja to rozumiem ale jak fauluje zawodnika, który wychodzi na czystą pozycję to kartka z urzędu..
No tak, ale jeśli gość rozdaje mało kartek ogólnie, to można założyć, że często w sytuacjach teoretycznie klarownych do pokazania kartek tego nie robi, bo przecież nie ma takiego pecha, że akurat sędziuje mecze z małą ilością fauli :cool:
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
W przypadku awansu do 1/4 i United marzyłoby o Liverpoolu więc spokojnie - Liverpool mentalność zwycięzców zatracił naście lat temu, pierwszy silny dwumecz i będą tarapaty ????
Obojetnie na kogo trafimy to bedą tarapaty ;) Pragne trafic na jakis znienawidzony klub wiec MUtd bylby idealny, ale Realem też bym nie pogardzil. LFC ma siłe rażenia najwiekszą od kilku lat wiec kiedy jak nie teraz ;)
E: sąsiedzi jazda z włoskimi baletnicami! Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ale sevilla marnuje te okazje spokojnie już mogło byc 2-3:0 a bez zaliczki to w rewanżu ciężko będzie
 
B 243

bede1991

Użytkownik
A Mu kiedy utracił mentalność zwycięzców, chyba też już dawno temu.
W ciągu ostatnich 11 lat Liverpool wygrał puchar ligi, United nawet po odejściu sir Alexa wygrało puchar ligi, puchar Anglii i ligę Europy. Nie zrozum mnie źle - Liverpool gra dużo dużo lepiej niż United, jestem tego świadom w każdym calu, jednak pokazali już wielokrotnie, że w ich wypadku niczego nie można przyjąć za pewnik.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
W ciągu ostatnich 11 lat Liverpool wygrał puchar ligi, United nawet po odejściu sir Alexa wygrało puchar ligi, puchar Anglii i ligę Europy. Nie zrozum mnie źle - Liverpool gra dużo dużo lepiej niż United, jestem tego świadom w każdym calu, jednak pokazali już wielokrotnie, że w ich wypadku niczego nie można przyjąć za pewnik.
Jak na taki klub w który pompuje się takie pięniądze na transfery ( inna sprawa że większość z nich to wywalanie pieniędzy w błoto np: Pogba) to za wiele nie wygrali w ostatnich 10-15 latach, Liga Europejska to chyba nie jest coś z czego dumni mogą być kibice takiego Klubu jak Czerwone Diabły.
 
verno 702,2K

verno

Znawca - Hokej
Sevilla⛔⛔ ManU dno totalne a oni nic nie potrafili wbić a jeśli ten sędzia jest najlepszym Francuskim sędzią to jestem święcie przekonany że we Francji są same orliki, jednym słowem ten mecz to był cyrk.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Tripel na dziś.
ako: 2.82
stawka: 268 zł
Szachtar 1X
Manchester Utd X2
Real Madryt
P.S. Dziś delikatniej, Realu jestem pewny, Szachtar mocny u siebie i doświadczony w bojach na arenie międzynarodowej + jakość mają, najmniej pewny MU z tych 3 spotkań, ale powinni ogarnąć
Bez MU było ako 1.96 i myślałem nad zagraniem np. za 600 zł, ale stwierdziłem, że nie i gram tripla.
peffki peff ???? . 3/3 - 3 dzien buk wypłaca kasę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Sevilla - Man Utd:
✅ Remis @3.25 3/10
✅ Remis HT @2.10 3/10
Szachtar - Roma:
✅ Szachtar over 4,5 korka @1.80 6/10
✅ Over 4,5 korka HT @1.80 6/10
Mam bardzo grubo jak na swoj budzet pograne ako z awansami LFC, Man City, Arsenalu i Lazio... zamykalibyscie? Prawie bez zysku ten cash out ????
✅ Leganes - Real over 2,5 HT
✅ Szachtar lub remis
✅ @2.80
Karta nie świnia - sie odminia uffff ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom