>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Monaco Awans @5 STS
Jest 2-3 i został kwadrans, w razie remisu oczywiście dogrywka. Próbuję, Monaco walczy i Lyon się coraz bardziej gubi
 
verno 691,4K

verno

Znawca - Hokej
[TheNormalOne napisał:
, post: 6594279, member: 144206]Panowie jak tam w mecxu Realu bo nie mialem czau oglada. Jak to wyglada bo oprocz wyniku to nic nie wiem
Mam wrażenie że będzie niespodzianka w Madrycie
@1-2
Ogólnie mówiąc Real podgryza a Leganes jak zaatakuje to jest bardzo groźnie.
nie mówię że Real nie awansuje ale nie rzucałbym się na to jak na jakieś promo 2018roku, jak już to overy do gry.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Nie wiem jak Real chce za 3 tygodnie wygrać z PSG. Są w dołku już bardzo długo i nie zapowiada się na jakąś zmiane nagłą. Pewnie za 4 tyg (po rewanżu) Zizu się pożegna jak Real nie przejdzie francuzów, a raczej nie przejdzie.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Nie wiem jak Real chce za 3 tygodnie wygrać z PSG. Są w dołku już bardzo długo i nie zapowiada się na jakąś zmiane nagłą. Pewnie za 4 tyg (po rewanżu) Zizu się pożegna jak Real nie przejdzie francuzów, a raczej nie przejdzie.
Real to Real czasami potrafia zrobic cos z niczego. Tez sobie tego nie wyobrazam ale jednka wszystko sie moze zdazyc chodz wszystko przebawia za PSG
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Nie wiem jak Real chce za 3 tygodnie wygrać z PSG. Są w dołku już bardzo długo i nie zapowiada się na jakąś zmiane nagłą. Pewnie za 4 tyg (po rewanżu) Zizu się pożegna jak Real nie przejdzie francuzów, a raczej nie przejdzie.
Chyba za bardzo się podniecili tym 7-1 z La Coruna. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom