>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Fakt. Nic sie ciekawego nie dzieje w dziale i wiekszosc tylko czeka na typ i ,potkniecie.Dzial spada w rankingach ????
Chyba trzeba sie przeniesc do podziemia ????
No ale kogo to wina, bo napewno nie moja. Ja podawalem swoje typy nie raz nie dwa i kto zarabial to zarabial. Ja zarabiam nadal, a &quot;merytorycznego pier..&quot; mnie nie obchodzi bo to mi pienoedzy nie przyniesie, tylko statystyki:p
To samo z bitcoinami, no ale coz, grajta 1.2 kursy, kupujta bitcoiny, a pozniej bedzie placz i zgrzyt zebow ????
Gdyby typy w Zapleczu VIP nie musialy byc merytoryczne to byc moze bym sie skusil poprowadzic temat, a tak to siwy dym:p
p.S. nikt sie nie kwapi do zamkniecia poboru minimum 10 tematow w zapleczu VIP ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Duval - Teichmann - 5 przełamań na 6 pierwszych gemów, i zaraz chyba 6, tak i 6 jest ????
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja 2,97 , mozna surbet ładnie zagrać
ciekawe ile było przy 7:10 w 3 secie bo później poszła seria i się zrobiło 16:12
Próbuje Volero Zurych @2,2 musza wygrać jeżeli chcą sie bic o awans a rzeszowianki w zasięgu
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
ciekawe ile było przy 7:10 w 3 secie bo później poszła seria i się zrobiło 16:12
Próbuje Volero Zurych @2,2 musza wygrać jeżeli chcą sie bic o awans a rzeszowianki w zasięgu
Z Francuzkami widziałem ich mecz i grały słabo. Ja popatrzę i może na nasze dziewczyny postawię...?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom