>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Twente - PSV Eindhoven
mecz
2
4.35
Den Haag - Heerenveen
mecz
X
6.50
Emmen - Nijmegen
mecz
2
5.20
Almere City - Dordrecht
mecz
X
2.67
St.Liege - Anderlecht
mecz
X
6.60
Vaduz - Neuchatel
mecz
X
18.00
Drogheda U. - Derry
mecz
X
3.65
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Miałem grać też jego bramkę po 2,4 ale stwierdziłem, że lepiej może po prostu over 2,5 - obym nie żałował ????
To był mój pewniak, że strzeli. BVB potrzebowała właśnie takiego zawodnika, który w polu karnym dostanie te podanie i sieknie gola. Teraz niech strzelą na dwa zerko i spokojnie do końca ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To był mój pewniak, że strzeli. BVB potrzebowała właśnie takiego zawodnika, który w polu karnym dostanie te podanie i sieknie gola. Teraz niech strzelą na dwa zerko i spokojnie do końca ????
Ewentualnie na 3:0 dla mnie :cool: Ale faktycznie widać w tym meczu, że się ładnie w tym polu karnym odnajduje, już wcześniej miał taką sytuację, jak bramkową, ale go zblokował obrońca ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
mam pytanie. czy ktoś orientuje się jak jest w 5 setach w davis cupie? tak samo jak w szlemach, że muszą byc dwa gemy przewagi na koniec czy też normalnie taj po 6:6?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
bitcoin po 8,500!! Kupujta bitcoiny Kupujta!
Zastanawial sie ktos dlaczego bitcoin nie idzie w gore? Przeciez po 8,500 mozna dokupic jeszcze wiecej bo przeciez ma isc w gore, takze teraz okazja do dobrej ceny. No chyba ze &quot;inwestorzy&quot; czekaja az spadnie do $1000?:p
Czyzby skonczyly sie inwestycje a zaczelo golenie baranow? Bitcoina mozna kupic lub dokupic za dolary, ale bitcoina nie mozna uzyc do kupienia kolejnyh bitcoinow? ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom