>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Khachanov nie wygra seta @2,87
Ferer 40/0 i oddaje serwis. On zawsze przegrywa jak na niego stawiam ???? Jak ja go lubię...
Chyba nawet w 2 secie Rola podawal pierwszy, utrzymal i bylo 3.5 na mlodego ????
Tak było jak przewidywałeś! Idzie fala młodych zdolnych grajków.. Ten ma 17 lat, niesamowite. Słoweńcowi pewnie wyszło zmęczenie z Davis Cupa...
Ferer 40/0 i oddaje serwis. On zawsze przegrywa jak na niego stawiam ???? Jak ja go lubię...
Tak było jak przewidywałeś! Idzie fala młodych zdolnych grajków.. Ten ma 17 lat, niesamowite. Słoweńcowi pewnie wyszło zmęczenie z Davis Cupa...
Ferer broni jednej setowej przy serwisie Ruska i potem łamie drwala! Jeszcze bardziej go lubię ????
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zasada deblowa para która pewnie wygrywa swoje gemy serwisowe to przegrywa tb. Teraz pewnie Wasilewski z kolegą wezmą mecz
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
⛔
Jak w siatce jak nie wygrywasz 2-0 to przegrywasz 2-3? Jednak nie tym razem, chociaż było blisko
W trzecim secie 7/5 prowadzili by 10/5 przegrać...
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Uff juz myslalem ze przegraja z 4:1 ale w pore sie ogarneli i właśnie mecz Karlovica zamyka mi kupon na 4,5 k i nie wiem czy czekać czy rano zrobić Cash out gdyby przenieśli bo niby już susza korty w quito
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Co zrobić wypłacać 2.5 tyś czy ryzykować i czekać na ostatni mecz? Do wygrania 4,4 tyś normalnie
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Co zrobić wypłacać 2.5 tyś czy ryzykować i czekać na ostatni mecz? Do wygrania 4,4 tyś normalnie
Za ile dane ? Jak masz się martwić o Karlovica to wypłać i obserwuj ten mecz jak będą dziś grali i zobaczysz
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Adik , podaj numer kuponu ????
Wyplacilem narazie jeden kupon za 200 zł z drugim się waham. Miałem debel begenman z Francuzem. Vizura u53.5 nantens-14,5 pkt i u157.5 w meczu reggiany z Lyon no i ten brak tb u ivo w 1 secie
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
chyba nie maj czego szukać Carabobo ???? z reszta w fazie grupowej polecam grac przeciwko Wenezuelskim druzyna chyba najslabsze z calej stawki.
w ogole jezeli chodzi o faze grupowa juz mam paru faworytow do wyjscia z grupy i sa tez ciekawsze grupy gdzie powinno byc wszystko wyrownane takze bedzie ciekawie moze cos wrzuce w temacie niedlugo bo sledze te rozgrywki regularnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom