>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
forbet ( 0 : 1 )
⚽Club Brugge - Standard de Liège Typ : 1 poł. powyżej 1.5@2.40 ( 1 : 1 ) 41 minuta ✅
2 / 2
forbet
Drugie podejście w Holandii, liczę, że się chłopaki odmulą.
⚽Feyenoord Rotterdam - FC Groningen (live) HANDICAP 0:1 Typ : Feyenoord@2.45 ( 3 : 0 ) ✅
Dziękuje Bardzo za dzisiejszy live, wyszło dosyć ładnie. Witek1, dzięki za typ z Walii, zagrałem za drobne, ale zawsze do przodu ???? Pozdróweczki
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Club Brugge 1,8
✅✅✅
Dobry dzień! Dzisiejsze moje typy:
1. Panatathinaikos 1,8 ✅✅✅
2.Nijmegen-Jong PSV under 2,5 kurs 2,0 ✅✅✅
3. Bala Town 2,0 ✅✅✅
4. Club Brugge 1,8 ✅✅✅?
5. No i pozostał typ na Barce po kursie 1,8, prowadzi 1-0 ?✅?✅?✅
Jak wejdzie mam dzisiaj 100% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pany help me, jak zagrać z tego bonusu czwartowego 100% w forbecie? daje singla z kursem 3 i piszę mi że gra z konta bonusowego będzie wymagana dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w kontrakcie. tzn jakich warunków? Wszystko jasne i klarowne masz bonus i obracasz go kilkukrotnie po kursie minimum 2 to czemu nie mogę z tego zagrać?
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Pany help me, jak zagrać z tego bonusu czwartowego 100% w forbecie? daje singla z kursem 3 i piszę mi że gra z konta bonusowego będzie wymagana dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w kontrakcie. tzn jakich warunków? Wszystko jasne i klarowne masz bonus i obracasz go kilkukrotnie po kursie minimum 2 to czemu nie mogę z tego zagrać?
Najpierw trzeba obrócić 1 raz depozytem po kursie min @2
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Proponuję przyjrzeć się spotkaniu saratov- dinamo kazań. Siatkówka kobiet w Rosji dziś o 16. Kurs na kazań w 3 godziny poszedł z 1.14 na 1.32. Normalnie powinny je zjeść 3:0 i to przewaga 20 pkt ale może się jakiś wałek szykować. Juz nie raz byly wyniki zs wlasnie kazan przegrywal na wyjezdzie z rywalkami po kursie 9 i to gladko w trzech setach.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ja na dziś przed meczem daje: Goffin, Rublev, Muller, Bagieta, Wawrinka, Marterer
Stan, wczoraj trochę się poruszał po korcie, może już się rozgrzał tak jak to on potrzebuje. Troicki dno dno dno, w sumie przeszedł tylko i wyłącznie dzięki błędom przeciwnika.
Bagieta podobnie jak Troicki tzn. przeszedł do kolejnej rundy po dużej ilości błędach Mannarino, ale jeżeli chodzi o przebijanie to solidne(ale meczu Kovalika nie widziałem, więc jeżeli jestem w błędzie z tym kursem bardzo proszę o informację)
Co do Rubleva, wg. mnie świetny kurs, po tym co wczoraj Jo się męczył z Mahutem ???? , dziś Francuz będzie miał dużo mocniejszego przeciwnika, młodego wybieganego z potężnym odbiciem.
Lekko można: Muller 2:0, Bagieta 2:0, Rublev 2:0 lub po prostu na live grać seta, ale o tym będę myślał jak się podniosę za kilka godzin z łózka ???? .
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Xinjiang-Fujian
W poludnie,Chiny,ale ta linia zaraz podskoczy, bet365,jeszcze ma 226pkt
Powyzej 226pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 493

milo93

Użytkownik
Mullera chyba ostro głowa boli połamać się z copilem nic dziwnego ze gosc nie mogl nigdy wygrac atp turnieju z jego psycha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom