>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Alexandra Perper vs Lisa Ponomar. Perper @1,40. Podobno Ponomar chora i wyjdzie tylko ,, dograć &quot; mecz, wyczytałem na niemieckim forum. Może kurs nie za duży, ale widzę że dużo zakładów w to idzie, coś w tym pewnie jest. Za 100 można przyłożyć ;) Mecz niedługo się zacznie jak osuszą kort. Ja spróbuję mocniej w singlu.
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Alexandra Perper vs Lisa Ponomar. Perper @1,40. Podobno Ponomar chora i wyjdzie tylko ,, dograć &quot; mecz, wyczytałem na niemieckim forum. Może kurs nie za duży, ale widzę że dużo zakładów w to idzie, coś w tym pewnie jest. Za 100 można przyłożyć ;) Mecz niedługo się zacznie jak osuszą kort. Ja spróbuję mocniej w singlu.
gdzie to grają?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Alexandra Perper vs Lisa Ponomar. Perper @1,40. Podobno Ponomar chora i wyjdzie tylko ,, dograć &quot; mecz, wyczytałem na niemieckim forum. Może kurs nie za duży, ale widzę że dużo zakładów w to idzie, coś w tym pewnie jest. Za 100 można przyłożyć ;) Mecz niedługo się zacznie jak osuszą kort. Ja spróbuję mocniej w singlu.
jak ten mecz bo na onibet tego nie widze? Żeby się wałkiem nie skończyło jak taki owczy pęd i kurs leci na łeb na szyje
 
D 319

defox

Użytkownik
widzieliscie co zrobil istomin? w 1 secie nie przelamal z 40 15 wiec sie polamal z 40 15 a w deugim secie polanal soe z 40 0. Sam fakt ze kursy byly rowne sugeruje ze to musi byc wal. Bemelmans z dzumhuren zagral taka teagedie, wygral chyba 1 swoj serwis w meczu a dzisoaj jest po 1.9 z istominen. A czlowiek glupi to lyknal.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
jak ten mecz bo na onibet tego nie widze? Żeby się wałkiem nie skończyło jak taki owczy pęd i kurs leci na łeb na szyje
Kurs mocno nie leci. Spadł z 1,50 na 1,30. Niżej już pewnie nie pójdzie. Mogłem grać 1,50 to się zastanawiałem. Teraz mi się już nie opłaca. Pada na tej Majorce na dodatek drugi dzień. Sprawdzam pogodę to od 12 do 14 5% szans na deszcz, a one nie grają. Mecz jest dostępny na pewno na całorocznym i kilku mniejszych bukach, nie wiem czy jest na uni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom