>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Popieram, jakim cudem Stoch miał skoczyć 116-115 metrów, żeby utrzymać miejsce?
Takie odległości się przewijały podczas skoku.
Przed samym wyjściem z progu odległość wystarczająca do objęcia prowadzenia spadła do 113 m
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Patriotycznie na naszych, a szanse są ogromne ????
Stefan Hula 1-3 @6.00 Uni⛔
Stoch wygra @2.50 Uni⛔
Jak to wszystko wejdzie, to będzie to piękny dzień dla mnie, dla skoczków i wszystkich Polaków ????
Musicie!
Nawet tego nie będę komentował.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Parodia, śmiech na sali. Niektórzy piszą o jakimś baloniku - zanim coś napiszecie to się zastanówcie. Zostaliśmy skopani na kwaśne jabłko + zakichane warunki.
Konkurs parodia, na kabaret się jedynie nadaje.
Bo to jest gówno a nie skoki ! Kiedyś to był skoki ! Harada, Funaki, później Małysz, Schmitt. Od razu uprzedzam, nie grałem skoków bo zaraz będzie lament. Niech Oni sobie wsadzą te współczynniki gdzie trzeba. Odkąd zmienili zasady nie oglądam tego, szkoda, że dzisiaj trzeba było sobie nerwy strzępić. Tak jak ktoś wspominał, jak to do cholery możliwe, żeby gość który ma przewagę kilku pkt. nagle musi w drugim skoku skoczyć 115m gdzie już nie można wylądować ?! Przecież to jakiś kryminał. Najbardziej mi szkoda Stefana. Wszyscy się śmiali a pokazał, że ma jaja i nie jeden sportowiec czy piłkarz może brać przykład. Ziobro, ucz się. Hula Bula nie zaczął wrzucać filmiki na youtuba tylko trenował ! Stefan w serii finałowej skacze 105.5 m, tyle ile Stoch, wszyscy pewni, że ma medal a ten ląduje jeszcze za Kamilem. Magia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adik1992 408,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ideą igrzysk olimpijskich ma byc równość i sprawiedliwość, to dzisiaj doświadczyliśmy jej w pełni. Wiedzieli że będą takie warunki to mogli przenieść na inny dzień, jeszcze są dwa tygodnie zawodów, ale lepiej rozgrywać konkurs 3 godziny i niektórzy zawodnicy czekali po kilka minut na swój skok, to jest parodia i to na najważniejszej imprezie czterolecia. Strasznie szkoda Huli bo zasłużył n medal.
 
C 334

copper

Użytkownik
Ideą igrzysk olimpijskich ma byc równość i sprawiedliwość, to dzisiaj doświadczyliśmy jej w pełni. Wiedzieli że będą takie warunki to mogli przenieść na inny dzień, jeszcze są dwa tygodnie zawodów, ale lepiej rozgrywać konkurs 3 godziny i niektórzy zawodnicy czekali po kilka minut na swój skok, to jest parodia i to na najważniejszej imprezie czterolecia. Strasznie szkoda Huli bo zasłużył n medal.
Sami zjebali. Rywale wytrzymali ciśnienie i skakali daleko a nasi po prostu zawiedli w drugiej serii i tyle.Nie ma co się doszukiwać
 
adik1992 408,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sami zjebali. Rywale wytrzymali ciśnienie i skakali daleko a nasi po prostu zawiedli w drugiej serii i tyle.Nie ma co się doszukiwać
Chodzi i o cały konkurs, taki Kubacki, Prevc i jeszcze paru trafili w seri na słabe warunki w którycyh nie mieli prawa odlecieć. I skończyło jak sie skończyło.
 
C 334

copper

Użytkownik
Chodzi i o cały konkurs, taki Kubacki, Prevc i jeszcze paru trafili w seri na słabe warunki w którycyh nie mieli prawa odlecieć. I skończyło jak sie skończyło.
Jak ktoś jest dobry to swoje wyszarpie, po to są te bonifikaty za wiatr. Jordan był dobry to nawet jak był chory i mdlał to swoje wyszarpał. Rywale byli lepsi i tyle.Stoch na podium kończył mi spore ako a zabrakło 0,3 pkt więc pisze to obiektywnie i nie doszukuje się żadnego spisku.Mieli wszystko w swoich rękach i zjebali taka prawda.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak ktoś jest dobry to swoje wyszarpie, po to są te bonifikaty za wiatr. Jordan był dobry to nawet jak był chory i mdlał to swoje wyszarpał. Rywale byli lepsi i tyle.Stoch na podium kończył mi spore ako a zabrakło 0,3 pkt więc pisze to obiektywnie i nie doszukuje się żadnego spisku.Mieli wszystko w swoich rękach i zjebali taka prawda.
Z takiej niskiej belki jak skakali Kubacki czy Stoch w drugiej serii bez odpowiednio mocnego wiatru sie nie odleci i to nieważne czy skacze Stoch, Wellinger czy ktokolwiek inny i bonifikata za wiatr nie da Ci rekompensaty takiej, żeby wyrównać straty. Kubacki i Kobayashi w pierwszej serii nie trafili w warunki i dlatego ich wycięło i odpadli. Stoch też miał w drugiej serii słabe warunki w porównaniu z Wellingerem, a sytuacji jeśli tamci wyrównują rekord skoczni to musiałby mieć chociaż porownywalne warunki. A nie miał.
 
C 334

copper

Użytkownik
Z takiej niskiej belki jak skakali Kubacki czy Stoch w drugiej serii bez odpowiednio mocnego wiatru sie nie odleci i to nieważne czy skacze Stoch, Wellinger czy ktokolwiek inny i bonifikata za wiatr nie da Ci rekompensaty takiej, żeby wyrównać straty. Kubacki i Kobayashi w pierwszej serii nie trafili w warunki i dlatego ich wycięło i odpadli. Stoch też miał w drugiej serii słabe warunki w porównaniu z Wellingerem, a sytuacji jeśli tamci wyrównują rekord skoczni to musiałby mieć chociaż porownywalne warunki. A nie miał.
Wellinger wygrał trening, serie próbna i drugą serie konkursu.Przypadek? Był mocny i warunki mu nie przeszkodziły i tyle w temacie.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Jeżeli ktoś czekał na gola Sandecji to może mi robić przelew. Właśnie dodałem sobie mecz do obserwowanych, żeby wiedzieć czy jakimś cudem strzelą i w tej sekundzie gol...ufff. A myślałem, że po wczorajszej Legii limit farta wyczerpany w naszej lidze ????
Jeszcze dwa mecze dzisiaj, chyba muszą w końcu przyjść undery. Wczoraj 4-2 i 2-3, dziś już 4-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom