>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Sevastova przegrywa takze wygrany mecz. Moze Kasatkina zrobi to samo? W sumie trzy ruskie.

Jednak sie udalo.
Sevastova nie ma głowy po przegranych wygranych setach, po tym jak juz szlochala glowa w przerwie miedzy drugim a trzecim setem bylo wiadomo, ze nic z tego nie bedzie szkoda, ze nie zamknalem jak stala po 1.02.
Caly czas licze na Bonaventure widzialem ja w poprzedniej rundzie i wygladala elegancko, zobaczy sie co przyniesie drugi tb teraz po 2.8
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Jak myślicie Lazio odrobi ze Steaua w LE ? czy też mają wyrabane na LE jak Napoli? w grupie nie olewali sprawy. Czy im po prostu nie poszło w Rumuni i stąd ten wynik....
rozpatrujesz pod kątem dzisiejszego meczu czy awansu w czwartek?
jakby dziś wygrali w lidze to wyprzedzają Inter i zajmują lokatę dającą awans do LM.
patrząc po składach z meczu ze Steauą i choćby ostatni z Napoli to dość mocno się różniły. ciężko mi odgadnąć priorytety, bo tak jak mówisz, grupę na spokojnie wygrali.
powiesz czym się kierujesz na Beitar?
Lazio i Blackburn mi wyglądają pewniej i jest nawet kurs wyższy...
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
awansu czwartkowego. Dziś Lazio nie gram po takim kursie, nie mają formy. Liczę , że wygrają aby się odbudować przed czwartkiem, ale nie warto po takim kursie. Blackburn nie analizowałem, unikam tej ligi. Szczerze nawet nie wiem z kim grają ????
Beitar, gra fajnie, tak naprawdę walczy o mistrza, jak wygrają to 1 pkt straty do lidera. Goście po 3 remisach czas na porażkę na wyjezdzie. H2h też dla Beitaru. Goście ciułają te punkty, ale ofensywa Beitaru da radę
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
mozna pograc na Barthel z Kozlova teraz za chwile napisze czemu po 2.02

widziałem Mone w ostatnich meczach i ladnie sobie radziła mimo przegranych meczy, Kozlowa ograla ostatnio ale kogo Lisicki czy Kazaszke, obie bez formy w ostatnim czasie. Do niczego nie namawiam ale wg,. mnie to bierze
Bez formy w porownaniu do tego jakie maja mozliwosci, to powinno byc top20 w obu przypadkach, Putinceva za to ma tak zaparowana glowe jak Sevastova, moze inaczej reaguje ale nie pomaga pewnie.
No i Bonaventure wziela 3go seta 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kropson1988

Gość
Osaka zamyka to w dwóch czy Mladenović coś powalczy ? Ogląda ktoś?
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
po wczorajszych przebojach tutaj na forum gram z własnego doświadczenia typ który w rundzie jesiennej wchodził bardzo często.

co chwile tutaj wypowiadają się jakieś cwaniaczki : ALL IN NA NIEGO!
WCHODZE GRUBO!!
PEWNIACZEK!!
a grają pewnie po 5zł...
żeby nie być gołosłownym wale swój kupon
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
strzala 377

strzala

Użytkownik
Cześć szlachta! Serce rośnie, miło widzieć, że nadal trwacie i walczycie w tej nierównej walce z bukmacherami! Chwała wam! Mam olbrzymią prośbę, kochani, byłoby ktoś tak miły i podrzuciłby, proszę, stream do zamykającego 23 kolejkę Ekstraklasy spotkania Górnika z Termalicą? Z góry bardzo dziękuję! ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
ależ Angulo miał okazję... defensywny pomocnik Niecieczy popełnia błąd i Igorowi brakło zimnej krwi... dobrze Górnik wygląda, gol kwestią czasu wg mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom