>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
GETAFE - CELTA VIGO
under 0.5 w 1 połowie 1.50 - MOCNO UNDEROWY MECZ BĘDZIE CHYBA
poniżej 1.5 w całym meczu 1.90
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Beeeiiiitaaaaar 2222 ????
dubel za dom, kredyt , samochód i kilka chwilówek ????
Górnik + Beitar
ako: 3.0
give me the fuc....reputation ???? ???? zarcik
screen na potwierdzenie bo jakiś tu dziś coś sugerował ze cwaniaczki piszą ze grubo a graja za 5 zł, byc moze tez w moim kierunku więc łap...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Beeeiiiitaaaaar 2222 ????


give me the fuc....reputation ???? ???? zarcik
screen na potwierdzenie bo jakiś tu dziś coś sugerował ze cwaniaczki piszą ze grubo a graja za 5 zł, byc moze tez w moim kierunku więc łap...
Ja nie wiem jak to robisz ???? Mi granie tylko na faworytow dawalo slabe skutki. Szacun!
Pogralem over 0,5 pod koniec i siadlo wiec rep dla Cie!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
To nie faworyci aż tacy byli. Trzeba umieć omijać miny. Ktoś skorzystał z dubelka?
Widzę, że Blackburn i Lazio też ogarniają a ktoś proponował te 2 meczyki zamiast Beitaru.
Powiem tak, Beitar jak grał z przewagą bo tamci dostali czerwo to i tak wcale nie cisnęli jakoś, bramka z dystansu po fajnej akcji, ale sam strzał to rykoszet i fart ????
Czy ktoś ogląda Ci(o)ty ? graja coś w 10kę? ładujecie na 2 ?
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
W dluzszym roziczeniu na pice sie mozna tylko przejechac. Coby nie bylo sam pogryeam i lubie poogladac, wogole bukmacherka to ciezki temat. Przejechac w sensie na graniu na druzyne, raz moj ulubiony mod wyciagnal perelke na rozne. Tak mozma grac gdzie bukmachet nie ma ptzewagi.
Sluchawka to nie klawiatura a nikt nie ma paluszkow od 7 krasnoludkow wiec wybaczcie literowki i niechlujstwo.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
W dluzszym roziczeniu na pice sie mozna tylko przejechac. Coby nie bylo sam pogryeam i lubie poogladac, wogole bukmacherka to ciezki temat. Przejechac w sensie na graniu na druzyne, raz moj ulubiony mod wyciagnal perelke na rozne. Tak mozma grac gdzie bukmachet nie ma ptzewagi.
Sluchawka to nie klawiatura a nikt nie ma paluszkow od 7 krasnoludkow wiec wybaczcie literowki i niechlujstwo.
bardziej na tenisie , ale każdy ma swój punkt widzenia
Przy jakim bankrollu ciśniesz takie stawki?
50 k
 
funias 691

funias

Użytkownik
To nie faworyci aż tacy byli. Trzeba umieć omijać miny. Ktoś skorzystał z dubelka?
Widzę, że Blackburn i Lazio też ogarniają a ktoś proponował te 2 meczyki zamiast Beitaru.
Powiem tak, Beitar jak grał z przewagą bo tamci dostali czerwo to i tak wcale nie cisnęli jakoś, bramka z dystansu po fajnej akcji, ale sam strzał to rykoszet i fart ????
Czy ktoś ogląda Ci(o)ty ? graja coś w 10kę? ładujecie na 2 ?
Skorzystałem, ale mam jeszcze dołożone Getafe z remisem, jest 2-0.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
W dluzszym roziczeniu na pice sie mozna tylko przejechac. Coby nie bylo sam pogryeam i lubie poogladac, wogole bukmacherka to ciezki temat. Przejechac w sensie na graniu na druzyne, raz moj ulubiony mod wyciagnal perelke na rozne. Tak mozma grac gdzie bukmachet nie ma ptzewagi.
Sluchawka to nie klawiatura a nikt nie ma paluszkow od 7 krasnoludkow wiec wybaczcie literowki i niechlujstwo.
W ogóle piłka i w ogóle bukmacherka to osobne tematy :p Ja dużo bardziej wolę piłkę od tenisu z dwóch powodów. Bardziej się na niej znam oraz niedyspozycja jednego piłkarza spośród jedenastu w porównaniu do pojedynczego tenisisty/tenisistki robi różnicę. Gry zespołowe myślę, że są nieco mniej ryzykowniejsze od pojedynczych.
A to w takim razie ok. 2% budżetu, to szanuję. Widać, że podstawowe umiejętności w zakresie bukmacherki od strony finansów masz opanowane, oby takich ludzi coraz więcej ????
@Edit 4%, a nie 2, coś mi się pomyliło ???? W takim razie trochę dużo, chyba, że obniżasz stawki przy mniejszym bankrollu.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
korci to City, ale dam sobie spokój. Do jutra
Różnie lecą stawki, za 500 , za 1000, ostatnio za 3000. Czasem korci właśnie za 2k czy 3k, ale to muszę mieć czutkę jak z Legią -1,5 czy dzisiejszym dublem, ale teraz staram się obniżać i w tym kierunku chce iść.
Generalnie nie powinno się wychodzić wyżej niż te 2%
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
W ogóle piłka i w ogóle bukmacherka to osobne tematy :p Ja dużo bardziej wolę piłkę od tenisu z dwóch powodów. Bardziej się na niej znam oraz niedyspozycja jednego piłkarza spośród jedenastu w porównaniu do pojedynczego tenisisty/tenisistki robi różnicę. Gry zespołowe myślę, że są nieco mniej ryzykowniejsze od pojedynczych.

A to w takim razie ok. 2% budżetu, to szanuję. Widać, że podstawowe umiejętności w zakresie bukmacherki od strony finansów masz opanowane, oby takich ludzi coraz więcej ????
@Edit 4%, a nie 2, coś mi się pomyliło ???? W takim razie trochę dużo, chyba, że obniżasz stawki przy mniejszym bankrollu.
Sarkastycznie twoja wypowiedz sie nadaje do kosza wogole i w ogule
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom