>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Jak tam ostro pogralem under161
Ja niestety miałem over do przerwy, w 1 kwarcie całkiem dobrze to wyglądało, a w 2 nagle z czystych pozycji przestało im wchodzić, na szczęście mocno ofensywny mecz Kanaday i tam odrobione z nawiązką.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kanada caly zaciąg europejski zrobiła, przegrac tego, nie moze, po drugiej stronie tylko 2-3 klasowych grajkòw.
Co do Brazoli, to nie ma sie co pchac, raczej underovo bedzie.
Wciągną Kolumbie na luzie.
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Kanada caly zaciąg europejski zrobiła, przegrac tego, nie moze, po drugiej stronie tylko 2-3 klasowych grajkòw.
Co do Brazoli, to nie ma sie co pchac, raczej underovo bedzie.
Wciągną Kolumbie na luzie.
Czysty win Kanady połapany po @1.70 a oni wygrają -20~ ???? jeśli chodzi o kosza na tym forum to chyba TOP 1, oczywiście z tych co się udzielają ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Czysty win Kanady połapany po @1.70 a oni wygrają -20~ ???? jeśli chodzi o kosza na tym forum to chyba TOP 1, oczywiście z tych co się udzielają ????
Dzieki, nie zapeszajmy ;) mnie sie udało tylko 1.60.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
A jak pozostałe 2 mecze w tych eliminacjach? Łatwe wygrane faworytów? Opłaca się grać jakieś handi?
Nie mialem czasu dziś posiedzieć nad meczami. Jesli o mnie chodzi to hcp gram rzadko, tym bardziej jesli jest wysokie.
Obczaje pozniej jakm skladem jutro Chiny z NzL, bo mozna by pograc Nzl, ale nie znam jeszcze skladów ...
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Się Cilic nagrał ???? cały dzień czekał żeby wyjść na 3 piłki
To mi konga zamykał kupon zwycięstwem z Querreyem. Tak samo jak tutaj przełożyli mecz na następny dzień i dograli jednego gema bo francuz się połamał i było po meczu ????
 
M 835

miesza7

Użytkownik
To ja też dobry. Jade w Monfe pre po 250 na win 750 i &quot;deszczu strugi&quot; ... (patrze na pogode w necie, uuu to tu bedzie ze 3 dni lało) rano zamykam za 450 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom