>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
Ciesz sie,ze te &quot;grajki&quot; z Pireusu sa takimi minimalistami.
Mam nadzieje,ze w tym sezonie mistrzem bedzie PAOK badz AEK.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Arsenal + Lyon DNB ako: 3.34
Brondby + Beer Sheva + APOEL ako: 3.55
Tuco wrócił z nart z Jaworzyny Krynickiej i boksuje żydków bo tylko to zostało ????
Arsenal nigdy się nie ogarnie, szkoda czasu i kasy na słabiaków
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Fenomenalne. Faze jak zwykle na opak ???? ale kasy mnie pozbawili i wyglada na to ze pozbawia, jak gram ich cache to przegrywają jak skipuje to Ez win, zagrałem ovp i szykuje sie mocno na pizde chyba ze jakiś comeback wjedzie ale jak dzieci we mgle na razie
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Panowie, przestrzegam przed Paysafecard.
Okradli mnie dziś na 100zł &quot;ze względów bezpieczeństwa&quot;. Niby tylko stówa, ale dla kogoś może być to znacząca kwota. Zresztą liczy się fakt. Poszperałem w necie, przytrafia się to nagminnie.
Niby można wnioskować o odblokowanie pinu, ale żądają zdjęcia 5 ostatnich kodów itp. Żałosna firma.
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
Super, lubię takie historie ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
super, co grałeś w weekend?
ja czytam wstecz, ale mam chyba ze 20 stron, ale lubie to więc &quot;se&quot; poczytam
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
W bukmacherce nie ma logiki.Jestes Ty i masz do wyboru kursy.Ot cala logika.Wybierasz lub próbujesz przechytrzyć zbuka.Grasz lub nie a do wyboru masz tysiące zdarzeń.Wybor zalezy tylko od Ciebie ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Tego mirka to sie zastanawiam czy nie lyknac w strone fnatic z handi
Czy ktos z was jeszcze mysli ze faze ogarna mirka?
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom