>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Pytanie z innej beczki panowie , czy poszlibyscie na wyklady o tematyce bukmacherskiej jakby zostaly zorganizowane z platnym wejsciem ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Najpierw prowadzący musiałby pochwalić się osiągnięciami ;)
Ja byłbym prowadzącym i mysle na zorganizowaniu czegoś takiego na wiekszą skalę i zebraniu ludzi z którymi to robię od lat i jakieś połaczenie wszystkiego w całość
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja byłbym prowadzącym i mysle na zorganizowaniu czegoś takiego na wiekszą skalę i zebraniu ludzi z którymi to robię od lat i jakieś połaczenie wszystkiego w całość
Dla początkujących to owszem, pewnie przydalyby się im twoje wskazówki..ale tacy, którzy już troche w tym siedzą to odpuszcza sobie taki wykład bo sami wiedzą co i jak
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Poruszyłbym tematy jak ogrywać buka , nie popelniac bledow , przerabiac dokumenty , wykorzystywac bledy itp , itd . Mi sie wydaje ze duzo ludzi mysli ze sie na tym zna a nie ma o tym pojecia i z ciekawosci poszliby posluchac
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Pytanie z innej beczki panowie , czy poszlibyscie na wyklady o tematyce bukmacherskiej jakby zostaly zorganizowane z platnym wejsciem ?
żaden wykładowca nie powie ci tego co przeczytasz tutaj na forumku ????
tu się przelewa życie przez ten dział...

są tu tacy co pamiętają dział DNTB na starym forum? ???? ???? :p
 
larkspur 306K

larkspur

Użytkownik
Jak ktos chce bardzo dobry stream na LM tzn niezacinajacy sie z super jakoscia + nawet polski komentarz
piszcie tutaj
podaje wzamian za reputke od kazdego ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom