>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Oglada ktoś Sydney vs Kashima? Nic się w tym meczu nie dzieje, proponuje grać under 2.5 @1.45 oraz under 1.5 @2.30 z STS...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na Filipinach over dziś będzie, bo tylko taka gra, daje szanse na wygraną Rain.
Alaski to proponuje nie grac, bo to jakaś patologia,przegrywają wygrane mecze w koncowkach
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Oglada ktoś Sydney vs Kashima? Nic się w tym meczu nie dzieje, proponuje grać under 2.5 @1.45 oraz under 1.5 @2.30 z STS...
Kashima strzeliła bramkę pod koniec pierwszej połowy, ale ogólnie to prawda, w tym meczu nawet nie było stuprocentowej sytuacji, a bramka padła po strzale z dystansu i zmianie kierunku lotu piłki przez napastnika.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kashima strzeliła bramkę pod koniec pierwszej połowy, ale ogólnie to prawda, w tym meczu nawet nie było stuprocentowej sytuacji, a bramka padła po strzale z dystansu i zmianie kierunku lotu piłki przez napastnika.
No szkoda bo mam akurat pograne under 1.5 więc już może być problem żeby weszło. Ale naprawdę zasypiam przy tym meczu ???? może w drugiej połowie się bardziej rozkręci
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
hehe nigdy więcej, dali bonus, wypłata zlecona druga i uwaga , weryfikują konto stałemu klientowi, szok. Wysłalem im, ale nie obyło się bez zjeby tych dziadów z b.a.h.
wcześniej kombinowali obrotem, który już był wykonany. smieszny buk
Prawie każdy buk kombinuje jak wygrywasz. Po co im taki klient. Dobry jest taki, który regularnie topi.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Sydney się musi rozkręcić bo muszą zaatakować, nie mają nic do stracenia. Jeszcze jedna bramka to powinna paść musowo
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Adrian już przed chwilą dał ostrzeżenie, wisi w powietrzu brama
@
dobrze że wszedł bobo za tego simona bo oprócz dwóch czy trzech spalonych to go nie widziałem xD
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
hehe nigdy więcej, dali bonus, wypłata zlecona druga i uwaga , weryfikują konto stałemu klientowi, szok. Wysłalem im, ale nie obyło się bez zjeby tych dziadów z b.a.h.
wcześniej kombinowali obrotem, który już był wykonany. smieszny buk
W regulaminie każdego buka jest punkt że grasz w celach rekreacyjnych.
Zauważyli że Ty robiłeś to w celach zarobkowych i stąd mogą wynikać te problemy.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
ten buk sam sobie wchodzi na moje konto i cofa wypłatę ...szok, już 3 raz w ciągu 3 dni. Nagle nie ma w historii wypłat. Zleciłem kolejną i im meila napisałem. Przestrzegam przed nimi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom