>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
od ponad tygodnia praktycznie nie gram zakładów Live, może 2 poszły na piłkę ale to wieczorem. Powiem Wam, że człowiek zdrowszy psychicznie i gra bardziej cieszy typując spotkania PRE. Więcej czasu na inne rzeczy. No i kasa w portfelu znacząco rośnie z dnia na dzień ????
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Lakersi under 214,5 A Ci debile faul na 0,6 sek do konca meczu i 215 bo przeciez. Se przypomnialem dlaczego zwierzat sie nie gra
Gdyby nie było faulu to wpadłby kosz za 2 i tak by było 108 : 107, a tak zawsze była minimalna szansa, że osobistych nie trafi.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
od ponad tygodnia praktycznie nie gram zakładów Live, może 2 poszły na piłkę ale to wieczorem. Powiem Wam, że człowiek zdrowszy psychicznie i gra bardziej cieszy typując spotkania PRE. Więcej czasu na inne rzeczy. No i kasa w portfelu znacząco rośnie z dnia na dzień ????
W takim razie powiedz co wypatrzyles na dzien dzisiejszy? Bo ja pomyslow nie mam, a w LE zawsze sa miny.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
od ponad tygodnia praktycznie nie gram zakładów Live, może 2 poszły na piłkę ale to wieczorem. Powiem Wam, że człowiek zdrowszy psychicznie i gra bardziej cieszy typując spotkania PRE. Więcej czasu na inne rzeczy. No i kasa w portfelu znacząco rośnie z dnia na dzień ????
Rób swoje i nie patrz na innych zazdrośników! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Z LE tylko jeden bet Milan @2
Dygam sie. Milam bedzie dzisiaj public betem. Wszyscy beda grali przeciwko Arsenalowi. Na papierze wyglada to dobrze, ale EL to ostatnia szanse Arsenalu na uratowanie sezonu wiec moze sie postaraja.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dygam sie. Milam bedzie dzisiaj public betem. Wszyscy beda grali przeciwko Arsenalowi. Na papierze wyglada to dobrze, ale EL to ostatnia szanse Arsenalu na uratowanie sezonu wiec moze sie postaraja.
Dzisiaj na wszystkie sposoby w Typach Dnia ludzie stawiają na Milan :p ciekawie to wygląda. Arsenal aż taki słaby? Czy Milan taki mocny
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Dygam sie. Milam bedzie dzisiaj public betem. Wszyscy beda grali przeciwko Arsenalowi. Na papierze wyglada to dobrze, ale EL to ostatnia szanse Arsenalu na uratowanie sezonu wiec moze sie postaraja.
wg mnie brak argumentów ze strony Arsenalu.
widziałem ich parę meczy ostatnio i straszne męczenie buły, bez woli walki, zaangażowania. I to nawet gdy w składzie Auba czy Lacazette. Może faktycznie grają anty Wenger, bo niemożliwe, że zapomnieli w tym sezonie jak się gra w piłkę.
Milan ostatnio widziałem z Lazio, generalnie nie oglądam Ligi Włoskiej, także ciężko mi coś powiedzieć, no ale 13 meczy bez porażki to jednak o czymś może świadczyć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom