>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
MOU jednak skarcony
dobrze, że to 1 ako z awansami zamykałem, drugiego sie nie opłacało zamykać . Ryzyk fizyk, walczymy dalej !!!
Za łatwe by to było, jakby tyle hajsu wpadło.
Ale tu typów już nie podaje do odwołania, za dużo 3mających figę.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
MOU jednak skarcony
dobrze, że to 1 ako z awansami zamykałem, drugiego sie nie opłacało zamykać . Ryzyk fizyk, walczymy dalej !!!
Za łatwe by to było, jakby tyle hajsu wpadło.
Ale tu typów już nie podaje do odwołania, za dużo 3mających figę.
No i słusznie, bo forum to już dawno na psy zeszło.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
MOU jednak skarcony
dobrze, że to 1 ako z awansami zamykałem, drugiego sie nie opłacało zamykać . Ryzyk fizyk, walczymy dalej !!!
Za łatwe by to było, jakby tyle hajsu wpadło.
Ale tu typów już nie podaje do odwołania, za dużo 3mających figę.
A taki pewny byłeś. Jak ktoś pisał, że awans Sevilli to bzdury wypisywał. No proszę wyszło kto bzdury wypisywał o wspaniałym MU...;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A taki pewny byłeś. Jak ktoś pisał, że awans Sevilli to bzdury wypisywał. No proszę wyszło kto bzdury wypisywał o wspaniałym MU...;)
Miej taką serię z typami na plus na wysokiej stawce jak Kris to pogadamy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Miej taką serię z typami na plus na wysokiej stawce jak Kris to pogadamy.
Adwokacie nie piszę o serii tylko o podejściu, że jak ktoś stawia inaczej to już bzdury wypisuje. A wystarczyło oglądać pierwszy mecz i było widać kto jest zdecydowanie lepszy. Fakt bramkarza MU ma lepszego i tyle.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brawa dla Sevilli, to jest prawdziwe piękno sportu. Nie ważne miliony, nazwiska piłkarzy czy najlepszy trener skoro nie ma się woli walki. W pierwszym meczu ManU mieli de Gee w bramce ale dziś Sevilla pokazała że w dwumeczu byli zdecydowanie lepsi. United dzis od początku grało tak jakby 0:0 dawało im awans i to się zemściło.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Miej taką serię z typami na plus na wysokiej stawce jak Kris to pogadamy.
dokładnie
zakład p 10k ? podajemy po 20 typów
sphairstike
wchodzisz ? byłem pewny MU a że to sport i różnie bywa, akurat się jebakom udało, bo Sevilla jest cienka hak sik pająka. Kto następny ich trafi to ma promo roku
Bez uraz yale w dobie dostępu do xxx forum xxx typów myślisz że komuś chcę się bawić w mailowanie ???? ?
a Ciebie nie komentuje, bierzesz tylko a nic nie dajesz...... ????
 
verno 662,9K

verno

Znawca - Hokej
Adwokacie nie piszę o serii tylko o podejściu, że jak ktoś stawia inaczej to już bzdury wypisuje. A wystarczyło oglądać pierwszy mecz i było widać kto jest zdecydowanie lepszy. Fakt bramkarza MU ma lepszego i tyle.
Też szedłem w stronę Sevilli ale sugerowanie się 1 meczem to jakieś jaja, przecież to był najgorszy mecz ManU chyba od xx lat, to była jakaś tragedia która trafia się raz na ruski rok ????
dokładnie
zakład p 10k ? podajemy po 20 typów
sphairstike
wchodzisz ? byłem pewny MU a że to sport i różnie bywa, akurat się jebakom udało, bo Sevilla jest cienka hak sik pająka. Kto następny ich trafi to ma promo roku
a Ciebie nie komentuje, bierzesz tylko a nic nie dajesz...... ????
Rozumiem że to troll :cool:?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Peffki peff na dziś:

Singiel: Exeter @2.20
Singiel: Ispwich DNB @1.94
Dubel: Aston Villa + Roma ako: @2.72




MU do gry jako singiel , ja nie ponawiam, bo czekam na awans MU
jeszcze rozliczenie ⛔⛔⛔
kubeł zimnej wody się przyda, tak samo jak tydzień temu w sobotę czy piątek ????
na razie, miłej nocki bez agresji i zbędnych wpisów....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom