>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
Siema, podaje typ bomba na 21:30 !!!
Atletico Madryt - Leganes
Under 2.5 @1.8

1 sprawa h2h idealne dla tego typu praktycznie zawsze mecze pomiedzy nimi kończą sie underem.
2 sprawa atletico po mecz z sevilla nastrzelalo sie na 3 mecze do przodu i dlatego kursy sa jeszcze lekko napompowane
3 sprawa najwazniejsza w Madrycie jest ulewa i nie przestaje padac i caly czas ma padac wiec idealnie warunki do underow :) juz nie mowie o 10stopniach odczuwalne bedzie pewnie 4-5stopni co dla Hiszpanów jest juz dosyc niska temperatura
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Oby to utrzymali do konca, albo lepiej nich wrzuca druga to bedzie spokoj ????
E. hehe walneli druga ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
i Kopenhaga 2222
teraz kontrolować i do kasy !!!
Milan i poniżej 3.5 gola @4.3
Lvbet
Zastanawiałem się poważnie nad Lazio, jednak forma Milanu mnie odstraszyła, co nie zmienia faktu, że wg mnie Lazio prędzej to wygra ....mogę się mylić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kopenhaga nie wygrała na wyjeździe od minimum 5 spotkań, możliwe że więcej, mam podgląd do ostatnich 5 na betexplorer, gospodarze bez formy, mecz jeszcze się nie skończył, ale tu 2-ka wychodziła mi na 1 rzut oka.
Kopenhaga bez rewelacji w tym sezonie to fakt, jednak gospodarze to leszczyki ???? Są szanse, że typ wejdzie, w 5 sekundzie po rozpoczęciu już był kurs 1.76, wyjsciowy 1.85
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
⛔
Od 14;4 do 17;19, niesamowity comeback, z pewnością jeden z najlepszych w historii.
To na pewno dodaje skrzydeł, zwłąszcza że to mapka sk, teraz train gdzie również gambit potrafi prowadzić egzekucje raz po raz po tt, z kolei SK było kiedyś najlepszą drużyną na train, a z pewnością po ct, także spodziewam się wyrównanej mapki i może czas na przełamanie i historyczne zwycięstwo
Over 26.5 @2.0
Gambit @2.45
⛔ ⛔
Szkoda, były 2 rundy istotne które Gambit powinni wygrać a nie zrobili tego
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pride - Kinguin @2
Grali ze sobą 2h temu i Pride przegrało z wyniku 13-2. Veto map to jakiś żart, grają mapę, której ani jedni ani drudzy nie grają (Kinguin od ponad 2 miesięcy, czyli w obecnym składzie w oficjalnych meczach jeszcze jej nie grali). Idę w stronę Pride, które bedzie chciało wziąć rewanż i jednak na takiej mapie jak Cobblestone międzynarodowy skład pingwinów mnie nie przekonuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom