>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Zagadka rozwiązana. Jakby ktoś chciał grać Dinamo Kazań - odradzam. Są dziewczyny z młodej drużyny, nie ma nikogo z I składu. Także szybkie 3:0 dla Sakhalina powinno być.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint stylem dowolnym w Lahti K i M

Maiken Caspersen Falla w TOP 3 @ 1.40
Federico Pellegrino w TOP 3 @ 1.50
@ 2.10 BAH


Niezły dubel na sprinty w Lahti. Maiken oraz Federico to mistrzowie świata sprzed roku z tego miejsca i z tej trasy. Mają wspaniałe wspomnienia z Lahti, bo również w PŚ odnosili tutaj swoje sukcesy.
U kobiet trwa walka o małą kulę za sprint. Znowu pewnie walka Norweżki z Nilsson i włączy się Jessi Diggins, bo to jej ulubiona trasa. Dla mnie mocna trójka do podium..Falla rzadko schodzi z podium. W tym sezonie kursy na jej pudło latały po 1.2, a tu fajne 1.40.
Pellegrino szans na kryształową nie ma praktycznie żadnych, ale dystans między Nim, a Klaebo w sprincie łyżwą jest dużo mniejszy niż klasykiem. Może tutaj powalczyć o zwycięstwo. Również to jego trasa. Obok Klaebo to ciężko wskazać jakiś rywali którzy są w stanie z Nim wygrać. Bolshunov? Francuzi? Raczej nie, bo na finiszu jest zawodnikiem po prostu dużo szybszym. Spokojnie powinno być miejsce w czołówce.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Co w tej Australii sie dzieje. Sydney latwo dzisiaj traci gole. Mi się to podoba bo mam over 3.5 złapany przerwie ale dziki mecz
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Jest coś lepszego od flashscore? Chodzi mi np. O rzuty rozne, i inne meczowe statystyki. Bo na FS np w Paragwaju nie ma nic o rogach
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Jest 2 gole w dziesiątkę, ładnie się bawią.
Jest coś lepszego od flashscore? Chodzi mi np. O rzuty rozne, i inne meczowe statystyki. Bo na FS np w Paragwaju nie ma nic o rogach
Na Sofascore masz różne z Paragwaju.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W Australii zagram over 4,5 @2,65 - jeszcze 30 minut do końca i bramki powinny paść ????
jak widzę co odwala Mierzejewski i spółka to wątpię żeby Sydney coś wturlało, a Jets i tak ma już 2:1 i z jedną może jeszcze strzelą ????
⛔
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam wiecie może ,gdzie można obejrzeć turniej rozgrywany w Wielkiej Brytanii (UK OPEN) - lotki.
Z góry dzięki ,dzisiaj o 14:15 zagra Polak Ratajski warto obejrzeć. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom