>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Jeszcze 12 minut ale ten mecz chyba tak się ma zakończyć ????
No i koniec ✅ Shirak nie wygrał od 10 meczów ale najlepiej przełamać się na wyjeździe u lidera i mistrza kraju, hehe. Jeszcze te spadki przed meczem na gospodarzy ????
Też grałem Shirak tylko że ww dublu z Pyunikiem. Piękne ako wyszło
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
To ich mapa, więc uważam, że tak.
Od pewnego czasu zauważam odwróconą tendencje, w cs-ie nie ma aż tylu map, żeby mówić, że to jest czyjaś mapa, tym bardziej, że przegrali Traina, na którym kiedyś byli niezwyciężeni. Też sprawdziłem, że pickneli Cobbla, więc za 2.59 delikatnie wejde, a ostatnio chyba też nawet, coś na nim wygrali w nowym składzie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
ahhh nie zdażyłem po przegranej pistoletówce, więc 3.44.
@edit no właśnie ostatnio dwie pistoletówki na cobblu przegrane z mousesports - zwycięzcami straladdera, ale wygrana mapa po dogrywce.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Oj szkoda, Virtusi mieli dwóch na jednego przy plantowanej pace i byłoby 3:4, a nie 2:5. Takie rundy właśnie przegrywają mecz.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ja zacząłem oglądać mniej więcej od remisu, jak mieli +19 to stwierdziłem, że można spać dalej :p
Takie rzeczy tylko w NBA i żeńskich sportach ;)
To jest ta sama szajka sprzedawczyków co Nuggets, nawet wysyłają sobie smsy w trakcie meczu.
Ja dziś idę w stronę Herberta - handi gemowe, setowe i win, wszystko za 1/3 stawki. Liczę, że seta i +3,5 gema ogarnie, a może nawet wygra. Bautista naprawdę nic nie pokazał w tym roku ciekawego.
SET ✅
WIN⛔
+3,5 gema ⛔
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Virtusom wróżono koniec wiele razy, jak kiedyś dało się znaleźć coś na plus to teraz brakuje powoli argumentow za nimi
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
kojarzy moze ktos czy dzisiaj wznowia a jak tak to o ktorej ITF w Turcji, bo wariata zagralem i jeden mi zostal a tu przerwany ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom