>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ahn 3-0 40-15* ... Zagralem grubo jej win, bo wyglądała 10x lepiej i od tego momentu ugrała 1 gema a Errani 10... Masakra jaki pech. 4-6 0-6
 
D 319

defox

Użytkownik
Ahn 3-0 40-15* ... Zagralem grubo jej win, bo wyglądała 10x lepiej i od tego momentu ugrała 1 gema a Errani 10... Masakra jaki pech. 4-6 0-6
ja to samo... jeszcze bylo info o jakiejs kontuzji Errani, ze niby odwolala swoj trening wczoraj
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
w Irlandii mecze przełożone w Anglii bardzo możliwe ze będzie tak samo jest dramat ze śniegiem
Wlasnie spaceruje londynskimi ulicami, troche wieje, 2 cm sniegu i -3 stopnie. Na jutro zapowiadają podobnie, takze powinni grac. Kurde tylko martwią mnie te bttsy, ktore widze w tej kolejce, czy taka pogoda spowoduje undery? :confused:
 
D 319

defox

Użytkownik
Ale ten Thiem to mentalna pizdeczka. On nigdy nic nie osiagnie przez swoja glowe. 3x prowadzil w tb i przegral z ledwo stojacym DP bo za kazdym razem robil banalny blad
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Lyon ty stara ruro
Ahn 3-0 40-15* ... Zagralem grubo jej win, bo wyglądała 10x lepiej i od tego momentu ugrała 1 gema a Errani 10... Masakra jaki pech. 4-6 0-6
czyli &quot;pewniak&quot;, który tak wyśmiewałeś wcześniej, o jak mi przykro....
Barcelona tez dala ciala dzisiaj...
Tico na mistrza ????
Dziś Gladbach i Zagłebie raczej , tylko nie wiem w jakiej kombinacji jeszcze, może Monaco....
 
psychol32 429,1K

psychol32

Użytkownik
Adelaide University DNB 8.0
Kurs na gospodynie przeszacowany spowodowany tym że w tamtym sezonie raz ich rozgromiły. Ogólnie zespoły o podobnych możliwościach. Gram dla zabawy.
Ale ten Thiem to mentalna pizdeczka. On nigdy nic nie osiagnie przez swoja glowe. 3x prowadzil w tb i przegral z ledwo stojacym DP bo za kazdym razem robil banalny blad
Wygrał 9 turniejów 5 finałów Numer 4 swego czasu w rankingu 10 mln zarobionych na kortach i dopiero ma 24 lat.
Względem niego to Ty jesteś zerem.
Dziś Gladbach i Zagłebie raczej , tylko nie wiem w jakiej kombinacji jeszcze, może Monaco....
Odpuść sobie granie polskiej ligi za duże pieniądze. Lechia cienka ale musi zacząć punktować a Zagłębie też nie przekonuje. Robią to samo co w tamtym roku start ligi dobry a potem coraz gorzej i spadek do drugiej ósemki.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
dzięki, nadal się zastanawiam, ale na pewno stawka dziś delikatna po wczorajszym Lyonie....
W Melbourne over 2.5 @1.80 sobie zagrałem
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
dzięki, nadal się zastanawiam, ale na pewno stawka dziś delikatna po wczorajszym Lyonie....
W Melbourne over 2.5 @1.80 sobie zagrałem
???? jeeeeeest ✅ , szybko załatwili sprawę.
Lipne mecze na dziś, a Wy Panowie co proponujecie?
 
K 0

kropson1988

Gość
Mistrzostwa Korei Południowej
Incheon KAL Jumbos - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers
Wygra mecz Cheonan Hyundai Capital Skywalkers @3.15 w 1xbet.
Ostatnio grali ze sobą i gładko KAL wygrali 3:0 . Czuję , że dzisiaj będzie wygrana w drugą stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom